تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
علی باقری کنی مطرح کرد

پیگیری مزاحمت‌های برخی افراد هنگام رای دادن ایرانیان خارج از کشور

علی باقری کنی، سرپرست وزارت خارجه از پیگیری حقوقی و کنسولی مزاحمت‌های برخی افراد هنگام رأی دادن ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

کد خبر: ۱۶۸۰۴۱
۱۱:۰۸ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

باقری

دیدارنیوز: سرپرست وزارت امور خارجه از پیگیری حقوقی و کنسولی مزاحمت‌های برخی افراد هنگام رأی دادن ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

علی باقری کنی، سرپرست وزارت خارجه در پایان جلسه امروز هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران، در خصوص مزاحمت هنگام رأی دادن ایرانیان خارج از کشور گفت: در کشور‌هایی برای شهروندان و عزیزان ایرانی و در هنگام رای دادن یا پس از آن مزاحمت‌هایی فراهم شده است که نمایندگی‌های کشورمان در آنجا ماموریت پیدا کردند که از آن‌ها حمایت‌های حقوقی و کنسولی به عمل آورند.

سرپرست وزارت امور خارجه افزود: در مسیر احقاق حق این شهروندان سازوکار‌های قضایی و حقوقی در این کشور‌ها انجام خواهد شد و اقدامات لازم صورت می‌گیرد و این دستورالعمل به همه نمایندگی‌های کشورمان در کشور‌های مربوطه ابلاغ شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی