تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

بیستمین حراج تهران ۱۵ تیرماه برگزار می‌شود

بیستمین دوره حراج تهران با عنوان حراج «هنر مدرن و معاصر ایران» روز جمعه (۱۵ تیرماه ۱۴۰۳) ساعت ۱۷ در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۶۸۰۱۱
۱۸:۰۲ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

بیستمین دوره حراج تهران برگزار می‌شود

دیدارنیوز: بیستمین حراج تهران، (حراج هنر مدرن و معاصر) تیرماه ۱۴۰۳ با ارائه ۱۱۶ اثر در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار می‌شود.

بیستمین دوره حراج تهران با عنوان حراج «هنر مدرن و معاصر ایران» بر اساس آنچه کاتالوگ این رویداد نشان می‌دهد، جمعه (۱۵ تیرماه ۱۴۰۳) ساعت ۱۷ در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد.

آثار ارائه شده در این دوره از حراج تهران روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۳ و ۱۴ تیرماه؛ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۲۱:۰۰ قابل بازدید خواهد بود. اجرای این حراج قرار است به عهده حسین پاکدل باشد.

در این دوره از حراج آثار هنرمندانی، چون ابوالقاسم سعیدی، قاسم حاجی‌زاده، محمدعلی ترقی‌جاه، فریده لاشایی، صادق ادهم، نصرالله افجه‌ای، خسرو حسن‌زاده، محمود زنده‌رودی، فرهاد مشیری، سیراک ملکونیان، کوروش شیشه‌گران در معرض فروش قرار می‌گیرد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی