تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری/ گفت‌وگو‌های ویژه خبری دیدارنیوز (۱۴)

رحیم‌لو: ادامه نگاه حاکم در دولت فعلی یعنی ادامه اقتصاد و صنعت اسقاطی ایران

یک کارشناس اقتصادی حامی مسعود پزشکیان در برنامه انتخاباتی دیدارنیوز گفت: اولین سود حمایت از پزشکیان متوقف کردن روند تخریبی فعلی است.

کد خبر: ۱۶۸۰۰۳
۱۸:۳۲ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

رحیم‌لو: ادامه نگاهی که سعید جلیلی نماینده آن است یعنی ادامه اقتصاد و صنعت اسقاطی ایران

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: عبدالله رحیم لو کارشناس اقتصادی و از حامیان مسعود پزشکیان در آستانه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم با دیدارنیوز گفت‌وگو کرد. آنچه می‌بینید و می‌شنوید حاصل گفت‌وگوی اسفندیار عبداللهی خبرنگار سیاسی دیدار با این کارشناس اقتصادی است.

ویدوی کامل را در اینجا، یوتیوب و آپارات دیدار، ببینید و بشنوید

 

این کارشناس انرژی معتقد است مسعود پزشکیان انسانی صادق ایت که می‌تواند با به کارگیری نیروی انسانی قوی و متخصص، بسیاری از گره‌های بازرگانی، تولیدی، اقتصادی، صنعتی و زیربنایی را باز کند. از جمله عمده ترین و بزرگترین مشکلات ما قطع ارتباطات و مراودات بانکی و مالی ما با جهان است، حل همین قلم، کلید بسیاری از قفل‌های اقتصادی است.

رحیم‌لو به تفصیل دلایل خود مبنی بر حمایت از مسعود پزشکیان را بیان کرده است. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی