تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

از یادگیری تا به کارگیری در کالج آفرینش

 کالج آفرینش با شعار "از یادگیری تا به کارگیری" در راستای آموزش مهارت‌های کاربردمحور و در عین حال مهارت‌های عملی برای دانش‌آموزان و دانشجویان توسط مجموعه خطرپذیران نوین آفرینش طراحی شده است.

کد خبر: ۱۶۷۹۹۹
۱۶:۴۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

 

از یادگیری تا به کارگیری در کالج آفرینش

 

دیدارنیوز: کالج آفرینش با شعار "از یادگیری تا به کارگیری" در راستای آموزش مهارت‌های کاربردمحور و در عین حال مهارت‌های عملی برای دانش‌آموزان و دانشجویان توسط مجموعه خطرپذیران نوین آفرینش طراحی شده است.

در این مجموعه که محسن غفاری و مرتضی کاظم پور هم بنیانگذاران آن و مجموعه خطرپذیران آفرینش سرمایه گذاری را عهده‌دار است، قرار است تا در گام اول، مجموعه کالج با هدف مجهز کردن نیروی انسانی هلدینگ، شرکت‌های تابعه و ستاد پیش برود.

در ادامه، تجربه‌های عملی‌این کالج در الگو‌هایی بر پایه‌ای لرنینگ (E-Learning) و بعد‌ها در قالب کمپ‌هایی که در کافه نوآوری استارت‌آپ استودیوی کاتالیست طراحی شده است ارائه خواهد شد. امروز و در آخرین روز از برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ،امیرحسین فلاح سلطانی با همراهی غفاری و مدیران عامل شرکت‌های تابعه وی‌سی همچنین مدیران هلدینگ، از وبسایت کالج آفرینش رونمایی کردند.

در حال حاضر این وبسایت در حال تکمیل محتوای دوره‌های تابستانی خودش است و برنامه‌های ویژه‌ای را برای پائیز امسال برنامه‌ریزی کرده است.

در پایان این مراسم و بازدید از غرفه آفرینش وی سی، فلاح ضمن قدردانی از مجموعه وی سی برای طراحی چنین الگویی، فعالیت‌های آموزشی در قالب آنلاین و مفاهیم تکنولوژی محور را برای نظام آموزش و پرورش لازم و ضروری دانست و نوید فراهم کردن زمینه همراهی و همکاری مجموعه‌های مختلف آموزش و پرورش، به ویژه مدارس سمپاد را با کالج داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی