تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
قایدی به پرتغال می‌رود؟

«باشو» در مسیر طارمی!

مهدی قایدی، لژیونر فوتبال ایران در امارات که شایعاتی درباره بازگشت او به استقلال منتشر شده، دوست دارد راه مهدی طارمی را در پیش بگیرد و فصل آینده به یک تیم معمولی در فوتبال پرتغال برود.

کد خبر: ۱۶۷۹۷۶
۱۱:۰۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

قایدی

دیدارنیوز: شنیده‌ها حاکی از آن است ستاره سابق استقلال دوست دارد فوتبالش را برای فصل آینده در لیگ پرتغال ادامه دهد.

مهدی قایدی بازیکنی است که طی روز‌های اخیر صحبت‌های زیادی در مورد بازگشتش به استقلال شده است و حتی اینطور عنوان شده است که آبی‌ها قرار است برای جذب او راهی امارات شوند تا با مدیران باشگاه شباب الاهلی مذاکره کنند.

با این حال طبق شنیده‌ها مهدی قایدی خودش دوست دارد راه مهدی طارمی را در پیش بگیرد و فصل آینده به یک تیم معمولی در فوتبال پرتغال برود و بعد از آن بتواند در تیم‌های بزرگ‌تر فوتبال دنیا بازی کند.

البته همه این‌ها در شرایطی است که تیمی پیدا شود که بتواند مبلغ سنگین رضایتنامه قایدی را پرداخت کند و به همین دلیل حضور او در فوتبال پرتغال هنوز قطعی نیست.

در این بین استقلالی‌ها امید زیادی دارند بتوانند با حضور قایدی خط حمله شان را تقویت کنند، اما این باشگاه هم توان پرداخت پول رضایتنامه او را ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی