تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
به دلیل تخطی از مفاد قانون مطبوعات

۸ رسانه تذکر گرفتند

در جلسه کمیته رصد و پایش تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها مقرر شد به ۲ خبرگزاری، ۲ روزنامه و ۴ پایگاه خبری تذکر داده شود.

کد خبر: ۱۶۷۹۶۸
۱۰:۰۷ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

۸ رسانه تذکر گرفتند

دیدارنیوز: جلسه کمیته رصد و پایش تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها در اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی تشکیل و مقرر شد، به ۲ خبرگزاری، ۲ روزنامه و ۴ پایگاه خبری تذکر داده شود.

در جلسه کمیته رصد و پایش تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها مقرر شد به ۲ خبرگزاری، ۲ روزنامه و ۴ پایگاه خبری به دلیل تخطی از مفاد قانون مطبوعات، قانون انتخابات ریاست جمهوری و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در فضای مجازی تذکر داده شود.

حمایت جانبدارانه از برخی نامزد‌ها (موضوع ماده ۶۸ قانون انتخابات ریاست جمهوری)، انتشار محتوای مشتمل بر توهین و افترا، تخریب نامزدها، دامن زدن به شایعات و انتشار برخی مطالب خلاف واقع و همچنین انتشار نتایج نظرسازی و نظرسنجی‌های کاذب درخصوص انتخابات و نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری ازجمله موارد تخلف بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی