تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
یک روزنامه ادعا کرد

گزینه غیرمنتظره پرسپولیس از تیم سقوط‌کرده!

علی رضایی، مدافع ۲۰ ساله تیم خوشه طلایی ساوه امروز (یکشنبه) در باشگاه پرسپولیس دیده شد و احتمالا این بازیکن یکی از خرید‌های زیر ۲۳ سال پرسپولیس خواهد بود.

کد خبر: ۱۶۷۸۹۲
۱۷:۴۰ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

گزینه غیرمنتظره پرسپولیس از تیم سقوط‌کرده!

دیدارنیوز: پرسپولیس به دنبال جذب یک بازیکن ۲۰ ساله است؛ بازیکنی که در تیم ته‌جدولی لیگ آزادگان بازی می‌کرد!

به نقل از روزنامه خبرورزشی، علی رضایی مدافع ۲۰ ساله تیم خوشه طلایی ساوه امروز در باشگاه پرسپولیس دیده شد و احتمالا این بازیکن یکی از خرید‌های زیر ۲۳ سال پرسپولیس خواهد بود.

باشگاه پرسپولیس درحالی این بازیکن را به باشگاه دعوت کرده تا با او قرارداد امضا کند که این بازیکن فصل قبل در ضعیف‌ترین تیم لیگ یک به میدان رفته است. خوشه طلایی فصل گذشته با ۲۲ باخت و تفاضل گل فاجعه بار منفی ۳۰ به کارش در لیگ پایان داد و راهی لیگ دو شد.

مشخص نیست پرسپولیس چطور از تیمی که چنین آمار بدی داشته و سقوط کرده، مدافع می‌خواهد جذب کند. شاید این جوان ۲۰ ساله بازیکن بدی نباشد، ولی با توجه به عملکرد تیمش در فصل قبل قطعا نمی‌توانسته کیفیت خوبی از خودش به نمایش بگذارد و مشخص نیست مدیران پرسپولیس بدون اطلاع سرمربی چطور اقدام به مذاکره با این بازیکن کردند و در پشت پرده ماجرا چه خبر است؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی