تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

کاشانی: مشارکت در تهران نسبت به انتخابات پیشین بیشتر بود

در شرایطی که بحث‌های زیادی درباره مشارکت کم مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه جریان دارد و گفته می‌شود میزان مشارکت در کشور ۴۰ درصد بوده، حبیب کاشانی، خزانه دار شورای شهر تهران گفت: مشارکت مردم تهران نسبت به انتخابات پیشین بیشتر بود.

کد خبر: ۱۶۷۸۷۲
۱۱:۳۲ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

کاشانی: مشارکت در تهران نسبت به انتخابات پیشین بیشتر بود

دیدارنیوز: خزانه دار شورای شهر تهران گفت: مشارکت مردم تهران نسبت به انتخابات پیشین بیشتر بود.

حبیب کاشانی در جریان دویست و چهل و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در قالب تذکری گفت: روز غدیر به دلیل اتفاقات کشور کمی کمرنگ شد درحالی که باید غدیر را بزرگ نگه داشت و اگر قرار است به فرزندانمان هدیه دهیم و یا به مسافرت برویم باید به این ایام موکول کنیم تا فرزندان ما منتظر غدیر بمانند.

وی با اشاره به مشارکت ۴۰ درصدی مردم در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری افزود: علیرغم اینکه جمع زیادی از مردم نسبت به وضعیت معیشتی گلایه داشتند در انتخابات حضور پیدا کردند و مشارکت مردم تهران نسبت به انتخابات پیشین ۱۰ درصد بیشتر بود.

مطلب مرتبط:

مشارکت در تهران؛ ۳۳ درصد

شگفتی‌های انتخابات

کاشانی تاکید کرد: مشارکتی که اتفاق افتاد صحنه‌ای از همایشی بود که رخ داد و روز جمعه نیز این روند ادامه دارد و شخصی که باید رهبری سیاسی را در بخش اجرایی بر عهده بگیرد، در این روز انتخاب خواهد شد.

وی افزود: ۶ نامزد حاضر در انتخابات آبروی خود را برای نظام خرج کردند و هریک از آن‌ها اگر امروز اینجا بودند دست آن‌ها را می‌بوسیدم. فارغ از هر نتیجه و اتفاق و زخم زبان ها، این ۶ نامزد حضور داشتند و نتیجه این شد که ۴۰ درصد مشارکت به ثبت رسید. باید روز جمعه این را نشان دهیم که ۴۰ درصد شروع کار بوده و یقین دارم که در این جمعه بهترین اتفاق برای کشور رقم خواهد خورد.

احمد علوی رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر نیز در تذکر پیش از دستور خود ضمن خداقوت به کاندیدا‌ها و مسئولین ستاد و هواداران کاندیدا‌ها که در چند هفته اخیر نشاط سیاسی را در کشور حفظ کردند، گفت: جای تشکر دارد که با آبروی خود پای کار آمدند که نشاط اجتماعی و سیاسی را که مایه اقتدار کشور است را حفظ کنند و امید است این روند تا روز جمعه ادامه داشته باشد.

وی ضمن خداقوت برگزارکنندگان مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر نیز گفت: پیام غدیر باید توسط ما در جمع‌های بزرگ و نسل به نسل منتقل شود لذا بر عهده ماست نسبت به فرزندان شیعه این مرز و بوم این پیام غدیر را منتقل کنیم و یکی از مهمترین ابزار‌ها برگزاری جشن غدیر است؛ البته می‌بایست در سال‌های آینده بر روی محتوا و پیام غدیر نیز اقداماتی انجام دهیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی