تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
سخنگوی فراجا اعلام کرد

ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند

سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فراجا گفت: ماموران جان برکف پلیس از صندوق‌های رای و آرای مردم در سیستان و بلوچستان با جان عزیزشان مراقبت و محافظت کردند و به شهادت رسیدند.

کد خبر: ۱۶۷۸۴۲
۱۹:۴۶ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

.

دیدارنیوز: سخنگوی فراجا با اشاره به شهادت دو مامور پلیس برای صیانت از صندوق رای در استان سیستان و بلوچستان گفت: از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادای احترام کردند تشکر می‌کنیم.

سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به شهادت دو مامور پلیس در راه صیانت از صندوق رای در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران جان برکف پلیس از صندوق‌های رای و آرای مردم در سیستان و بلوچستان با جان عزیزشان مراقبت و محافظت کردند و به شهادت رسیدند.

سخنگوی فراجا با تاکید بر اینکه پلیس همواره نگاهبان ایران زمین و اندیشه وحدت بخش این مرز و بوم است، گفت: شهیدان والامقام ابراهیم مرمزی و فرهاد جلیل نیز در همین مسیر جان خود را فدا کرده و از این اندیشه و مردم صیانت کردند.

منتظرالمهدی در پایان تاکید کرد: از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزد‌های انتخاباتِ ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادایِ احترام کردند تشکر می‌کنیم.

روز گذشته افراد مسلح برای ربودن صندوق آرای منطقه جکیگور به خودروی عوامل اجرایی و انتظامی صندوق أخذ رای از چند جهت تیراندازی کردند که با اقدام به موقع ماموران انتظامی از صندوق آرای مردم حفاظت شد، اما تعداد پنج نفر از عوامل اجرایی و انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند که متاسفانه دو نفر به اسامی سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبانیکم مرزبانی ابراهیم مرمزی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

درپی این اقدام مسعود پزشکیان و سعید جلیلی دو نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم با انتشار پیام‌های جداگانه‌ای این اقدام را محکوم کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی