تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

شروع دوباره مناظره انتخاباتی در رادیو

بعد از دو مرحله‌ای شدن انتخابات ریاست جمهوری در ایران، مناظره‌های رادیویی به صورت زنده از برنامه «پاستور شماره ۱۴» شروع می‌شود.

کد خبر: ۱۶۷۸۳۵
۱۷:۴۳ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

شروع دوباره مناظره انتخاباتی در رادیو

دیدارنیوز: با توجه به دو مرحله‌ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه‌های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، مناظره‌های رادیویی به صورت زنده از برنامه «پاستور شماره ۱۴» شروع می‌شود.

به نقل از رسانه معاونت صدا، رضا کوچک زاده تهمتن، دبیر ستاد انتخابات رادیو با اعلام شروع بکار مجدد برنامه پاستور شماره ۱۴ بیان کرد: با توجه به دو مرحله‌ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه‌های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، بر اساس مصوبه ستاد انتخابات سازمان، معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه «پاستور شماره ۱۴» مناظره زنده‌ای را بین نمایندگان دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات طراحی کرده است.

وی در خصوص تعداد و مدت برنامه هم گفت: این برنامه در قالب ۴ برنامه ۱۲۰ دقیقه‌ای خواهد بود که همزمان از چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران و فرهنگ پخش خواهد شد. چهار سرفصل سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد و فرهنگ در این ۴ برنامه طی روز‌های دهم الی ۱۳ تیر مورد بحث بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات خواهد بود.

وی افزود: این برنامه‌ها متناسب با موضوع، ماموریت و جامعه هدف شبکه‌ها تعریف می‌شود و مجریان چهار شبکه ایران، جوان، تهران و فرهنگ در هر بخش سوال‌های خود را از نمایندگان حاضر خواهند پرسید. مدت زمان طرح هر سوال ۱ دقیقه خواهد بود و نمایندگان حاضر در برنامه ۳ دقیقه زمان دارند تا پاسخ پرسش‌های مطرح شده را ارائه دهند.

اجرای این برنامه بر عهده حسین بهزادی فر به همراه مجریان ۴ شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران خواهد بود و با تهیه‌کنندگی حسین ماکنعلی به صورت زنده از چهار شبکه رادیویی یاد شده و همزمان رادیو انتخاب پخش خواهد شد.

این برنامه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ به صورت زنده از رادیو ایران روی موج اف‌ام ۹۰ مگاهرتز، رادیو تهران روی موج اف‌ام ۹۴ مگاهرتز، رادیو جوان روی موج اف‌ام ۸۸ مگاهرتز و رادیو فرهنگ روی موج اف‌ام ۱۰۶ مگاهرتز و رادیو انتخاب روی موج اف‌ام ۹۵.۵ مگاهرتز پخش می‌شود و مخاطبان برنامه‌های انتخاباتی می‌تواند به صورت همزمان از ایرانصدا به صورت تصویری این برنامه را ببینند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی