تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
سلیمی می‌گوید مردم متوجه می‌شوند کدام وعده‌ها واقعی و کدام وعده‌ها غیر واقعی است

نماینده مجلس: پزشکیان در واقعیت یک اصلاح طلب است/ چراغ اصلاح‌طلبان نوری برای جامعه ندارد!

علیرضا سلیمی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چراغ اصلاح‌طلبان نوری برای جامعه ندارد، گفت: پزشکیان در صحبت‌های خود چند بار تاکید داشت که من اصولگرای اصلاح طلب هستم و به نحوی تلاش کرد تا از این جریان فاصله بگیرد، اما در واقعیت ایشان یک اصلاح طلب است.

کد خبر: ۱۶۷۸۳۰
۱۷:۰۵ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

نماینده مجلس:

دیدارنیوز: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آقای پزشکیان سعی کرد تا شعار‌هایی بدهد که از جریان اصلاح طلب فاصله بگیرد، اما در واقعیت ایشان یک اصلاح طلب است و مردم متوجه خواهند شد که کدام وعده‌ها واقعی و کدام وعده‌ها غیر واقعی است.

علیرضا سلیمی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به نتایج دور اول انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: نکته اول این است که پزشکیان در صحبت‌های خود چند بار تاکید داشت که من اصولگرای اصلاح طلب هستم و به نحوی تلاش کرد تا از این جریان فاصله بگیرد، اما در واقعیت ایشان یک اصلاح طلب است. صرفا شعار داد. از سوی دیگر جریان اصلاحات بیش از اندازه خود را فربه نشان می‌دهد. برخی از آقایان اصلاح طلب فکر می‌کنند که با فریاد زدن و داد و جنجال به پا کردن می‌توانند راه به جایی ببرند.

وی در ادامه اظهار کرد: مردم هم دیدند که این‌ها نیامده برای آنان خط و نشان می‌کشند و سبب شد تا مردم اقبال چندانی به پزشکیان نشان ندهند. پزشکیان سعی کرد تا شعار‌هایی بدهد که از جریان اصلاح طلب فاصله بگیرد، اما در واقعیت ایشان یک اصلاح طلب است. اصلاح طلب‌ها باید بپذیرند که دیگر چراغ آنان نوری برای جامعه ندارد. همه آقایان اصلاح طلب نیز حاضر شدند و هرچه در توان داشتند به کار بستند، اما نتیجه را دیدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم امروز به دنبال حل مشکلات خود هستند. در بیان این آقایان هیچ راهکاری برای حل مشکلات مردم نبود. باید در مرحله دوم مردم بسنجند که کدام نامزد برای حل مشکلات آنان راهکار ارائه می‌دهد. مردم به دنبال این مسئله هستند. مردم متوجه می‌شوند کدام وعده‌ها واقعی و کدام وعده‌ها غیر واقعی است.

سلیمی تاکید کرد: مردم از حرف‌های شعار گونه خسته شده اند. آقایان نیز باید درک کنند که دیگر زمان شعار گذشته است.

مطلب مرتبط:

۱۶ نماینده دور دوم پایتخت، نماینده چند درصد مردم هستند؟

رقابت پزشکیان و جلیلی به دور دوم رفت/ شکست بزرگ قالیباف/ آمار مشارکت در دوره‌های مختلف

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی