تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

قیمت خودرو؛ سورن، پژو ۲۰۷ و فیدلیتی چند؟ +جدول

قیمت خودرو امروز، شنبه در تمامی محصولات نسبت به روز‌های گذشته تغییری پیدا نکرد و بازار در حالت ثابت باقی ماند. در این مطلب قیمت پژو ۲۰۷، فیدلیتی و .. را مشاهده کنید.

کد خبر: ۱۶۷۸۰۰
۰۸:۵۸ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

قیمت خودرو؛

دیدارنیوز: قیمت خودرو امروز، شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۳، کار خود را در ثبات آغاز کرد. طوری که تمامی محصولات داخلی و مونتاژی با حفظ تعادل به کار خود ادامه دادند.

قیمت خودرو امروز، در تمامی محصولات نسبت به روز‌های گذشته تغییری پیدا نکرد و بازار در حالت ثابت باقی ماند. همچنین نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو تاثیری در آن نداشته است.

با توجه به قیمت‌های وبسایت ایران جیب، تمامی محصولات داخلی و مونتاژی ثابت گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز کار خود بدون تغییرآغاز کردند.

سورن پلاس دوگانه‌سوز و دنا پلاس توربو ۶ سرعته از محصولات خوب ایران خودرو، هرکدام با قیمت ثابت ۷۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۹۴۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو پارس TU۵ و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما از محصولات پرطرفدار این شرکت، بدون هیچ تغییری نسبت به روز‌های گذشته به قیمت ۸۸۵ میلیون تومان و یک میلیارد و پنج میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

ساینا S اتوماتیک و کوییک GXR-L از محصولات پر فروش شرکت سایپا، با حفظ تعادل قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۵۱۹ میلیون تومان و ۴۳۸ میلیون تومان ارزش گذاری شد.

شاهین اتوماتیک G از محصولات دیگر این شرکت، بدون هیچ تغییری به قیمت ۸۲۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودرو؛

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی همانند بازار خودرو‌های داخلی در صبح امروز تغییری نداشتند.

XX۳ کراس (دستی) و آریزو ۶ پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده‌اند و هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و ۷۵ میلیون تومان و یک میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو ۷ پرو پرمیوم و تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده‌اند؛ و هر کدام با قیمت دو میلیارد و ۳۰ میلیون تومان و سه میلیارد تومان به فروش می‌رسند.

جک S۵ و کی‌ام‌سی J۷ در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان و یک میلیارد و ۷۳۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (۷ نفره) از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت خودرو؛

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی