تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

مشارکت در گیلان؛ ۲۰ درصد تا ساعت ۱۷

اسدالله عباسی، استاندار گیلان با بیان اینکه تا ساعت ۱۷ امروز، ۲۰ درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند، گفت: بین کسانی که تاکنون رای داده‌اند ۴۳ درصد بانوان و ۵۷ درصد را آقایان تشکیل می‌دهند.

کد خبر: ۱۶۷۷۸۳
۱۹:۴۱ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

مشارکت در گیلان؛ ۲۰ درصد تا ساعت ۱۷

دیدارنیوز: استاندار گیلان با بیان اینکه تا ساعت ۱۷ امروز، ۲۰ درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اند، گفت: بین کسانی که تاکنون رای داده‌اند ۴۳ درصد بانوان و ۵۷ درصد را آقایان تشکیل می‌دهند.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات گیلان، جوانان را آینده سازان این مرز و بوم دانست و اظهار کرد: جوانان با انتخاب اصلح و درست به صورت مستقیم در سرنوشت خود سهیم هستند و همین جوانان در آینده باید سکان دار این مرزوبوم باشند.

وی با بیان اینکه تا ساعت ۱۷ امروز، ۲۰ درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اند، گفت: بین کسانی که تاکنون رای داده‌اند ۴۳ درصد بانوان و ۵۷ درصد را آقایان تشکیل می‌دهند که از ۲ میلیون و چهارصد تعرفه درنظر گرفته شده در استان گیلان، تاکنون ۴۰۰ هزار تعرفه استفاده شده است.

استاندار گیلان با اشاره به حضور کم نظیر رای اولی‌ها و دهه هشتادی‌ها در انتخابات بیان کرد: مشارکت رای اولی‌ها بازتاب‌های فراملی دارد و امیدآفرینی، سهم خواهی در سرنوشت کشور و اثربخشی در آینده و آینده‌سازی پیام رای اولی‌ها در انتخابات است.

عباسی با بیان اینکه تاکنون تحرکات امنیتی در انتخابات گیلان گزارش نشده است، افزود: انتخابات در گیلان در صحت و سلامت و در امنیت کامل در حال برگزاری است و با توجه به اعلام وزارت کشور، زمان اخذ رای که پیش از این ساعت ۱۸ اعلام شده بود تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شد.

عباسی با بیان اینکه میزان مشارکت در گیلان به گونه‌ای رقم خورده که به سمت تمدید زمان رای گیری حرکت کنیم، گفت: با توجه به مشارکت و استقبال مردم در انتخابات زمان انتخابات ۲ ساعت از ۱۸ به ۲۰ شب تمدید شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی