تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
رئیس فدارسیون فوتبال می‌گوید گروه تیم ملی در مقدماتی جهانی ۲۰۲۶ خوب است

دیدار ایران و کره‌شمالی در کجا برگزار می‌شود؟

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره گروه ایران در مقدماتی جام جهانی و دیدار با کره شمالی گفت: در فوتبال هیچ چیز ساده نیست. خوشبینانه و واقع‌بینانه این است که گروه ما نسبت به بعضی گروه‌ها بهتر است. خوشحالم که تیم‌های رقیب ما نزدیک ما هستند و با یک پرواز می‌توانیم قطر، امارات، قرقیزستان برویم. فقط کره شمالی است که دیروز با قلعه‌نویی و نبی مفصل صحبت کردم که هماهنگی لازم را انجام دهند و شاید امروز این اتفاق بیفتد.

کد خبر: ۱۶۷۷۷۳
۱۶:۳۸ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

دیدار ایران و کره‌شمالی در کجا برگزار می‌شود؟

دیدارنیوز: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به نظرم خوشبینانه و واقع‌بینانه این است که گروه ما نسبت به بعضی گروه‌ها بهتر است.

مهدی تاج پس از حضور در پای صندوق رأی در ورزشگاه شهید شیرودی در جمع خبرنگاران گفت: تیم فوتبال جوانان را آوردیم که همه آن‌ها رأی اولی هستند. انتخابات ریاست جمهوری، چون مبتنی بر رأی مردم است بسیار مهم است. هر کسی انتخاب شود، همین که بیشترین رأی را داشته باشد می‌تواند برای پیشبرد کشور مؤثر باشد. مقام معظم رهبری فرمودند به هر کسی که می‌خواهید رأی بدهید، اما پای صندوق بیایید. این موضوع به پیشبرد کشور کمک می‌کند.

وی در خصوص اینکه چه توصیه‌ای برای وزیر ورزش و جوانان آینده دارد، گفت: مسئله ورزش و همه رشته‌های ورزشی مهم است. فوتبال هم ویژگی‌های خاصی دارد که با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست. باید تلاش وزیر ورزش این باشد که سربلندی در آسیا و جهان داشته باشیم. عناوین خوبی داریم؛ باید این عناوین را ارتقا دهیم نه اینکه عقب‌گرد داشته باشیم. وزیر باید این کار را انجام دهد و به نظرم این اتفاق رخ می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مطلب دوم این است که رقبای ما دولت‌ها هستند. الان ببینید قطر و قرقیزستان چه اتفاقاتی را رقم زدند. معنی‌اش این است که سرمایه‌گذاری رقبا خیلی زیاد است. دولت هم باید بداند که چنین رقبایی داریم. در آینده نزدیک مقدماتی جام جهانی را پیش‌رو خواهیم داشت. مسابقات جهانی فوتسال و بازی‌های نوجوانان و جوانان را داریم. دولت باید به این مجموعه کمک کند و مطمئنیم که این اتفاق رخ خواهد داد.

تاج در مورد گروه‌بندی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ گفت: در فوتبال هیچ چیز ساده نیست. خوشبینانه و واقع‌بینانه این است که گروه ما نسبت به بعضی گروه‌ها بهتر است. خوشحالم که تیم‌های رقیب ما نزدیک ما هستند و با یک پرواز می‌توانیم قطر، امارات، قرقیزستان برویم. فقط کره شمالی است که دیروز با قلعه‌نویی و نبی مفصل صحبت کردم که هماهنگی لازم را انجام دهند و شاید امروز این اتفاق بیفتد.

«آیا بازی با کره شمالی در کشور بی‌طرف خواهد بود؟» وی در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: بله! فکر می‌کنم در مالزی یا چین برگزار شود. شاید بتوانند با روابطی که وجود دارد این کار را انجام دهند که اگر اینطور شود می‌توانیم با یک پرواز برویم. اگر با استرالیا هم گروه می‌شدیم باید ۳۵ ساعت پرواز و سه هواپیما عوض می‌کردیم. الان خدا را شکر وضعیت بهتر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی