تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

قاضی‌زاده: امیدواریم رئیس‌جمهوری که حضرت آقا خواستند انتخاب شود

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نامزد انصرافی انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور مردمی، ساده زیست، کارآمد و همانطور که حضرت آقا خواستند انتخاب شود.

کد خبر: ۱۶۷۷۶۴
۱۴:۲۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

قاضی‌زاده

دیدارنیوز: امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با تاکید بر اهمیت انتخابات و ویژگی‌های رئیس جمهوری آینده در صحن کوثر حرم امام رضا (علیه السلام) اعلام کرد: امیدواریم رئیس‌جمهور مردمی، ساده زیست، کارآمد و همانطور که حضرت آقا خواستند انتخاب شود.

قاضی زاده هاشمی در چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری با تاکید بر اینکه مردم با شرکت در انتخابات باید سرنوشت خود را بسازند اعلام کرد، امروز روز سرنوشت سازی برای مردم ایران است چراکه مقام ریاست جمهوری مقام اجرایی است و سرنوشت ۴ ساله و ۸ ساله آینده کشور در گرو تصمیماتی است که رییس جمهور آینده می‌گیرد.

قاضی زاده هاشمی گفت: مردم باید در این صحنه حضور پیدا کنند و از کسی که اصلح می‌دانند، حمایت کنند تا امورات همانطور که خوب است اداره شود.

معاون رییس جمهور ادامه داد: امیدواریم رییس جمهور مردمی، ساده زیست، پای کار و کارآمدی -همانطور که حضرت آقا خواستند- انتخاب شود تا بالاخره از این گردنه‌هایی که وجود دارد بتواند ما را عبور دهد.

قاضی زاده هاشمی گفت: شهید رییسی مسیر درستی را شروع کرده بود، اما خداوند برای ایشان این طور مقدر کرد که در ادامه راه نباشند، بنابراین امیدواریم مسیر درست و جهت‌گیری ایشان ادامه پیدا کند.

وی درباره انصراف خود از انتخابات افزود: من برای یک دستگی در جبهه انقلاب تلاش کردم و انصراف دادم. بسیاری از علما دلسوزان و بزرگان نگران بودند. ما انتظار داریم یکی از این دو بزرگوار نیز انصراف دهند، اما من فقط زورم به خودم رسید و به حرف عزیزان عمل کردیم و امیدواریم فرد اصلح انتخاب شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی