تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
امروز و فردا افزایش ابر، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است

هواشناسی؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی

امین حسین نقشینه، کارشناس هواشناسی با پیش‌بینی افزایش ابر، رگبار باران و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور از وزش باد شدید در ۵ روز آینده در شمال‌شرق، شرق، جنوب‌شرق، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی خبر داد.

کد خبر: ۱۶۷۷۵۸
۱۲:۳۳ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

هواشناسی؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی

دیدارنیوز: کارشناس سازمان هواشناسی با پیش‌بینی افزایش ابر، رگبار باران و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور از وزش باد شدید در ۵ روز آینده در شمال‌شرق، شرق، جنوب‌شرق، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی خبر داد.

امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: امروز و فردا در مناطق شمالی کشور از جمله آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمال، خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات البرز مرکزی، زنجان و قزوین، افزایش ابر، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: یکشنبه و دوشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار مستقر می‌شود و در سواحل شمال، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، رگبار پراکنده و خفیف پیش بینی شده است. سه‌شنبه در مناطقی از شمال‌غرب و غرب سواحل دریای خزر، رگبار پراکنده و وزش باد خواهیم داشت.

نقشینه توضیح داد: در ۵ روز آینده در شمال شرق، شرق، جنوب شرق، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعت‌ها وزش باد شدید دارند که می‌تواند گردوخاک ایجاد کند.

به گفته وی، دریای خزر روز یکشنبه مواج و متلاطم است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز در برخی ساعت‌ها افزایش باد دارد. بیشینه دمای تهران امروز ۳۶ و فردا ۳۷ درجه خواهد شد و کمینه دما امروز ۲۲ درجه گزارش شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی