تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
در مراسم چهلمین روز درگذشت رئیس‌جمهور عنوان شد

جمیله علم‌الهدی: نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نظام برتر در جهان معرفی کنیم

جمیله علم الهدی، همسر شهید ابراهیم رئیسی گفت: تقاضای من این است که وظیفه خود را برای شهروندی و حکمرانی مطابق قرآن کریم انجام دهیم و نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نظام برتر در جهان معرفی کنیم.

کد خبر: ۱۶۷۷۳۹
۲۰:۴۷ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

جمیله علم‌الهدی: نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نظام برتر در جهان معرفی کنیم

دیدارنیوز: همسر شهید ابراهیم رئیسی در مراسم چهلمین درگذشت رئیس جمهور شهید تصریح کرد: در این چهل روزی که گذشت اقشار مختلف مردم ایران و جهان و مقامات عالی سیاسی همه و همه با ما گریستند و همدلی کردند. وظیفه خود می‌دانم از همه شما تشکر کنم.

جمیله علم الهدی، همسر سید ابراهیم رئیسی در مراسم چهلمین روز درگذشت شهدای سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور اظهار کرد: تشکر و تقاضا دو بخش مهم سخنان من است. در این چهل روزی که گذشت اقشار مختلف مردم ایران و جهان و مقامات عالی سیاسی همه و همه با ما گریستند و همدلی کردند. وظیفه خود می‌دانم از همه شما تشکر کنم. همه‌ی پیروان اسلام و ادیان می‌دانند یکی از سنت‌های عارفانه چله نشینی است. این مشیت پروردگار و به امضای حضرت صاحب بود. در این چهل روز مثل یک خانواده کنار هم گریستیم برای از دست دادن یک دولتمرد شهید. ما واقعا یک خانواده هستیم. شما همه برادران و خواهران شهید رئیسی هستید.

وی ادامه داد: پیوند ما با پدری به نام مقام معظم رهبری است. شهید رئیسی فرزند این پدر و برادر شما بود. از خداوند تقاضا می‌کنم پاداش همه ما را عطا بفرماید. عالمان بزرگوار، معلمان و پدر و مادران نسل نو را مطابق تعالیم اسلام تربیت کنیم. حاکم و مردم به یک اندازه مسئولیت دارند. قرآن کریم دو نمونه از حاکمان را معرفی می‌کند.

همسر شهید رئیسی خاطرنشان کرد: مسئولیت والدین و معلمان در تربیت سیاسی مطابق تعالیم اسلام چه قدر زیاد و مهم است. فریب کاری هم از سوی مسئولان و هم از سوی مردم بد است. تبعیت از، ولی بسیار حائز اهمیت است. هوای نفس اگر سبب تصمیم گیری مردم و مسئولان شود این یک ظلم است. تفاوت جمهوری اسلامی با دیگر نظام‌ها در همین است که همه امور به خاطر تبعیت از خداوند انجام می‌گیرد.

وی در پایان یادآور شد: تقاضای من این است که وظیفه خود را برای شهروندی و حکمرانی مطابق قرآن کریم انجام دهیم و نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نظام برتر در جهان معرفی کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی