تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
یک تشکل جوانان جریان نیروهای انقلاب از نامزدهای جریان خود خواست:

به نفع اصلح کنار بکشید

جامعه جوانان متحد اسلامی از چهار نامزد جریان نیروهای انقلاب یعنی محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی خواست که همه به نفع یک نفر کنار بکشند.

کد خبر: ۱۶۷۷۲۷
۱۵:۴۰ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

به نفع اصلح کنار بکشید

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: ضایعه اندوه بار شهادت سید محرومان و رئیس جمهور مردمی و پرتلاش حضرت آیت الله دکتر رئیسی داغ بزرگی بر قلوب عاشقان و دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان نهاد و ملت بزرگ ایران را بار دیگر به میدان انتخابی حساس و مهم کشانده است. قطعاً پاسداری از خون شهدای خدمت و بزرگداشت مقام ایشان چیزی جز انتخاب رهرویی راستین برای آن شهید والا مقام نیست.

اینک که به تعبیر پیر طریقت و رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف ایران پس از نزدیک به نیم قرن ایستادگی در برابر مستکبران عالم و تحمل رنج‌ها و مشقت‌های فراوان به نزدیک قله رسیده است، به مصداق آیه شریفه "ان الله یأمرکم ان توءدو الامانات الی اهلها" بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضوری قدرتمند در عرصه انتخابات و انتخاب شخصیتی انقلابی، معتقد به اصول و مبانی انقلاب اسلامی، پرتلاش و خستگی ناپذیر، مردم‌دار و حامی محرومان و مستضعفان به عنوان چهاردهمین رئیس جمهور می‌باشد. شخصیتی که بتواند دولتی مردمی را تشکیل دهد تا آحاد مردم آن را از خود بدانند، شخصیتی که همچون شهید دکتر رئیسی با تقویت دو بازوی میدان و دیپلماسی و با ارزش گذاری به ظرفیت‌های داخلی، نمایش اقتدار روزافزون ایران قوی را ادامه دهد.
یقیناً دولت آتی مسیر دشواری در پیش دارد و در این میان مشارکت بالای مردم در انتخاب رئیس آن، پشتوانه محکمی برای اجرای اقدامات آینده خواهد بود.

جامعه جوانان متحد اسلامی با درک این مهم و ضرورت برگزاری انتخاباتی شکوهمند، ضمن دعوت از همه آحاد مردم و درخواست از بزرگان و شخصیت‌های پیشکسوت جامعه برای ترغیب اقشار مختلف به شرکت در این فریضه مهم، اجماع کاندیدا‌های حاضر در این عرصه را امری ضروری می‌داند؛ بنابراین از کلیه نامزد‌های محترم جبهه انقلاب که یقیناً هر کدام بر اساس احساس تکلیف و نگاه عالمانه و امیدوارانه به کسب توفیقات برای نظام مقدس و ملت شریف و در استمرار مسیر شهید جمهور پا به این عرصه نهاده‌اند درخواست دارد با عنایت به اهمیت حفظ وحدت و انسجام در جبهه نیرو‌های ارزشی و مدافع انقلاب و جلوگیری از تکثر آرا، ضمن اجماع بر روی کاندیدای اصلح، به نفع وی کناره‌گیری نمایند تا انشاالله همگی در نزد خداوند متعال ماجور باشند.

*جامعه جوانان متحد اسلامی*
*تیرماه ۱۴۰۳*

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی