تیتر امروز

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد
در نهمین برنامه دیدار اندیشه و دومین‌ گفت‌وگو با محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد

در نهمین گفت‌وگوی دیدار اندیشه با محمدرضا یوسفی استاد دانشگاه و حوزه، محقق و قرآن‌پژوه به ادامه بحث در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی پرداخته شد.
کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...
گفت‌وگوی دیدارنیوز با کامران طالبی کارشناس اقتصادی

کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...

کامران طالبی تحلیلگر اقتصادی و محقق حقوق کارگران، در گفت‌وگو با دیدارنیوز از زوایای جدید و انتقادی به موضوع حقوق کارگران و مکانیسم و پروسه سالیانه تعیین حقوق و دستمزد کارگران در شورای عالی کار...
آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟
افاضات اضافه

آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت همه اتفاقات کشور و خارج از آن را زیر ذره‌بین برده و درباره جدل بین خواص‌البلد تهران نوشته: نرجس از عملکرد علیرضا انتقاد کرد و باعث شد طرفداران علیرضا ناراحت بشوند....
این مردان اثبات کردند که بدون اتکا به آمریکا می‌شود کار‌ها را پیش برد

سردار قاآنی: امیرعبداللهیان صدای رسای مقاومت بود

سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه، امروز (پنجشنبه) گفت: امیرعبداللهیان خستگی ناپذیر و دلاور، شب و روز نمی‌شناخت و هر روز عرصه جدیدی را برای پیشرفت کار و دفاع از مقاومت باز می‌کرد. او صدای رسای مقاومت بود.

کد خبر: ۱۶۷۷۲۱
۱۳:۳۸ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

سردار قاآنی: امیرعبداللهیان صدای رسای مقاومت بود

دیدارنیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: درحالی که همه تلاش می‌کردند صدای مقاومت را کسی نتواند به جهان منتقل کند، امیر عبدالهیان عزیز صدای رسای مقاومت بود.

سردار اسماعیل قاآنی،  صبح امروز در اربعین شهید امیرعبداللهیان در استان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: امیرعبداللهیان خستگی ناپذیر و دلاور، شب و روز نمی‌شناخت و هر روز عرصه جدیدی را برای پیشرفت کار و دفاع از مقاومت باز می‌کرد.

وی افزود: درحالی که همه تلاش می‌کردند صدای مقاومت را کسی نتواند به جهان منتقل کند، اما بچه‌های مقاومت در میدان به زیباترین شکل دفاع شرافتمندانه می‌کردند، اما کسی بود که صدای آن‌ها را در عرصه‌های بین‌الملی می‌رساند و او امیر عبدالهیان عزیز بود که صدای رسای مقاومت بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه گفت: شهید امیرعبدالهیان در کنار تمام سفر‌های شبانه روزی در این دوره که همه تلاش می‌کردند مقاومت را منزوی کنند، سه بار از سوی شورای امنیت سازمان ملل دعوت شد و در بالاترین کرسی بین‌المللی با صدای رسا حرف مقاومت را رساند.

سردار قاآنی تصریح کرد: این شهید عزیز در آخرین صحبت خود متنی را خواند که زیباترین متن در بیان حقانیت مقاومت و دفاع از این پروژه ارزشمند بود.

وی ادامه داد: بیان و عمل شهید رئیسی و مرد میدان اقدامات روابط بین‌المللی شهید امیر عبدالهیان اثبات کرد که نه تنها اگر آمریکا در مقابل ما بایستد بازهم می‌توان خیلی کار‌ها را انجام داد بلکه می‌توان با قدرت‌های بزرگ نیز هماوردی کرد.

سردار قاآنی ادامه داد: این اقدامات که در عرصه بین‌الملل می‌بینید، زحمات وزیر شهید است و بسیار اثرگذار بود و توانست اقتدار نظام اسلامی را در مقابل اسرائیل کودک‌کش و آمریکای جنایتکار حفظ کند.

وی تصریح کرد: امروز در آستانه انتخاب رئیس جمهور هستید و قصد دارید کسی را انتخاب کنید که در استمرار راه شهید رئیسی، این مردم قهرمان در صحنه استمرار و عمل، استمرار راه ایشان باشد. آنچه شهید رئیسی و شهید امیرعبدالهیان را بزرگ کرد و امروز افتخار انقلاب اسلامی است، باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: این مردان با آمریکا می‌جنگیدند و اثبات کردند که بدون اتکا به آمریکا می‌شود کار‌ها را پیش برد، شما بدانید این‌ها که حل مسائل را به ارتباط با آمریکا تعریف می‌کنند کسانی هستند که نمی‌خواهند دلاورمردانه بجنگند در صورتی که وقتی از موضع اقتدار و قدرت حرف بزنید، حتی آمریکا را به کرنش وا می‌دارند.

فرمانده سپاه قدس در پایان خاطرنشان کرد: شهید امیرعبداللهیان در این دو دهه که برجستگی بیشتری پیدا کرد، هر کجا بود از نظام اسلامی دفاع می‌کرد و در هرکجا بود ارتباطش را با شهید سلیمانی مستمر و محکم حفظ کرده بود و برای پیشبرد اهداف همراهی می‌کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی