تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶

واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران؛ به عنوان یکی از دو تیم اول صعود می‌کنیم

امیر قعله‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره قرعه‌کشی امروز (پنجشنبه) مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶ گفت: به عنوان یکی از دو تیم اول صعود خواهیم کرد. امیدوارم با نتایج خوب دل ملت ایران را شاد کنیم و این وظیفه ما است.

کد خبر: ۱۶۷۷۱۹
۱۳:۱۶ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران؛

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید این تیم به عنوان یکی از دو تیم برتر گروه خود راهی جام‌جهانی خواهد شد.

امیر قعله‌نویی درباره قرعه‌کشی مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶ و مشخص شدن رقبای ایران در این رقابت‌ها اظهار کرد: تیم‌ها به هم نزدیک شده‌اند. نتایج جام ملت‌های اروپا نشان می‌دهد دولت‌ها روی فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این باعث شده است فوتبال تیم‌ها به هم نزدیک بشود.

وی افزود: در گروه ما قطر قهرمان دو دوره قبل است و لیگ معتبری دارد. ازبکستان هم تیمی است که در تیم‌های پایه موفق بوده و رو به پیشرفت است. امارات هم جدیدا سرمایه‌گذاری کرده است. به هر حال ما ایران هستیم و مطمئنا به عنوان یکی از دو تیم اول صعود خواهیم کرد. امیدوارم با نتایج خوب دل ملت ایران را شاد کنیم و این وظیفه ما است.

قلعه‌نویی با اشاره به صحبت‌های برخی کارشناسان هم گفت: متاسفانه برخی کارشناسی‌ها دلایل فنی ندارد. من از همه کارشناسان می‌خواهم کمک کنند، اما برخی کارشناسان دور از فوتبال بوده‌اند و گاهی هم حب و بغض دارند. امیر قلعه‌نویی مهمان است، به تیم ملی کمک کنید. در تیم ملی باز است، بیایید کمک کنید. تریبون را به کسانی بدهید که دلسوز ایران هستند نه اینکه به دنبال تسویه حساب شخصی باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی