تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
دستیار زیدان به تبریز می‌رود؟

شایعه روز؛ مربی سابق رئال در تراکتور

سایت «رِلِوو» اسپانیا ادعا کرد که داوید بتونی، مربی سابق تیم رئال مادرید هدایت تیم تراکتور تبریز را بر عهده گرفته و به‌زودی به ایران می‌آید.

کد خبر: ۱۶۷۶۸۵
۱۸:۲۶ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

شایعه روز؛ مربی سابق رئال در تراکتور

دیدارنیوز: یکی از رسانه‌های معتبر کشور اسپانیا از سرمربیگری، مربی پیشین رئال مادرید در تراکتور تبریز نوشت.

سایت «رِلِوو» اسپانیا گزارش داد که داوید بتونی مربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید هدایت تیم تراکتور تبریز را بر عهده گرفته است و به‌زودی به ایران می‌آید.

این سایت نوشت: «داوید بتونی که بیشتر به‌عنوان دستیار زیدان در رئال مادرید شناخته می‌شود، پس از دوران حضورش در تیم سیون سوئیس همچنان در سمت سرمربیگری به فعالیت خود ادامه می‌دهد و سرمربی جدید تراکتور خواهد بود.

البته ماجراجویی جدید بتونی به این معنی نیست که او دیگر با زیدان همکاری نمی‌کند. وی با این حال آماده است هر زمانی که اسطوره رئال مادرید او را به‌عنوان عضوی از کادر فنی‌اش انتخاب کند، مجدداً به زیدان ملحق شود. بتونی پس از تجربه‌ای که در سوئیس به دست آورد، وارد لیگ برتر ایران می‌شود.

کسانی که این مربی را از نزدیک می‌شناسند، از وی به‌عنوان یک استراتژیست و فردی بسیار حرفه‌ای یاد می‌کنند و به استادی او در سطح فنی اشاره خواهند کرد. تیم جدید بتونی یعنی تراکتور، فصل گذشته لیگ ایران را در جایگاه چهارم به پایان رساند. این تیم پیش‌تر پاکو خمس را روی نیمکت خود می‌دید. این مربی فرانسوی از زندگی خودش در مادرید برای مدتی در جستجوی چالش‌های جدید دور خواهد شد؛ کسی که همیشه منتظر زیدان است».

تنها دوره سرمربیگری بتونی به تیم سیون سوئیس مربوط می‌شود که این تیم در ۱۰ مسابقه سوپرلیگ سوئیس متحمل شش شکست شد و دو بار طعم پیروزی را چشید. این مربی فرانسوی در هر دو دوره سرمربیگری زین‌الدین زیدان در رئال مادرید دستیار زیدان بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی