تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
چرا رئیس مجلس از قیمت مرغ و گوشت در دولت محبوبش حرف نمی‌زند ..

قالیباف: آب نوشیدنی را هم به برجام گره زدند!

محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری که در دوران دولت سیزدهم و ریاستش در مجلس شورای اسلامی، قیمت گران و سرسام‌آور مرغ و گوشت را به زبان نمی‌آورد، اما به مرغ ۲۰ هزار تومانی در دولت‌های اصلاحات اعتراض داشت، گفت: این نابسامانی‌ها، ناکارآمدی‌ها و دوگانگی‌های بیهوده که یک دهه کشور را عقب نگه داشت و سیستم متوقف شد، حل می‌کنیم. آب نوشیدنی را به برجام گره زدند.

کد خبر: ۱۶۷۶۸۲
۱۷:۵۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

قالیباف: آب نوشیدنی را هم به برجام گره زدند!

دیدارنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: موضوع مشارکت و حضور مردم در اولویت اصلی و مهمتر از این است که چه کسی انتخاب می‌شود.

محمدباقر قالیباف روز چهارشنبه -۶ تیر- در گردهمایی انتخاباتی حامیان او که در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد، اظهار داشت: نتیجه تفکری که دوگانگی را رقم زد، تورم و افزایش ۲۶ برابر نقدینگی است، آن‌ها می‌خواهند آن روز‌ها را تکرار کرده و آن شرایط را به مردم به نوعی تحمیل کنند، اما مردم متوجه این مساله هستند.

آب نوشیدنی را هم به برجام گره زدند

قالیباف گفت: معتقدیم ناکارآمدی ریشه فساد و تمام اتفاقات است، اگر اتفاقات دیگری می‌افتد ریشه در این نوع فساد و تصمیم‌های خلق الساعه دارد. این نابسامانی‌ها، ناکارآمدی‌ها و دوگانگی‌های بیهوده که یک دهه کشور را عقب نگه داشت و سیستم متوقف شد، حل می‌کنیم. آب نوشیدنی را به برجام گره زدند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم دیگر اجازه چنین کاری‌های را و بازگشت به دهه ۹۰ را نخواهند داد، راه شهید رئیسی ادامه می‌دهیم، کار‌های ناتمام را تمام می‌کنیم، امور کشور را با همراهی مردم به پیش خواهیم برد.

تنش اصلا کار من نیست

قالیباف اظهار داشت: امروز با چه کسانی روبه‌رو هستیدریال در مناظره‌ها هرگز تنش ایجاد نکردم و تنش اصلا کار من نیست، حتی در دوران شهرداری هرگز با وجود اختلاف‌هایی که با دولت‌ها بود وارد تنش نشدم و کار مردم را پیش بردم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من در سال ۹۸ اصلا نماینده مجلس و عضو شورای امنیت ملی نبودم و نیروی جهادی در نیروی امام رضا (ع) مانند دیگر جهادگران بودم، تا این لحظه کسی که مدعی این مساله شده بود تکذیب نکرده است.

وی گفت: روز جمعه پایان تنش و آغاز گشایش در زندگی مردم است، اگر می‌جنگیم برای دین و دنیای مردم می‌جنگیم؛ بدون شک، مهمترین موضوع و فلسفه جمع شدن ما در اینجا، انتخابات است. همه ما می‌دانیم که انتخابات بر اساس قانون، مهمترین و کوتاهترین مسیر برای اصلاح امور و برای تحولات در همه موضوعات کشور است.

هر چه خواست مردم باشد رقم خواهد خورد

قالیباف گفت: امروز بدون شک مسائل اقتصادی، مهمترین مساله ماست؛ حتما اولین تحول، تحول در عرصه‌های اقتصادی است. بی‌شک این تحول از مسیر انتخابات اتفاق خواهد افتاد؛ در ۴۸ ساعت آینده در روز جمعه - هشتم تیر- می‌خواهیم (حداقل برای یک دوره چهار ساله که در کشور ما و در خیلی از کشور‌های دنیا این گونه است که بعضا دو دوره است)، برنامه ریزی کنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در واقع یک دهه آینده را می‌خواهیم تمشیت امور و مسئولیت مهمترین و عالی‌ترین مرجع اجرایی کشور را به کمک مردم به دست بگیریم، در حقیقت می‌خواهیم برای آینده فرزندانمان، خودمان، ایران عزیزمان، نظام‌مان و انقلابمان و بدون شک راه امام (ره) و شهدا تصمیم بگیریم.

قالیباف ادامه داد: پس روز انتخابات، روز مهم و تصمیم مهمی است که باید با دقت و توجه این کار را انجام دهیم، من مطمئنم ملت ما حتما این گونه خواهد کرد و هر آنچه اراده الهی و خواست مردم باشد رقم خواهد خورد.

مشارکت مردم مهمتر است

قالیباف گفت: موضوع مشارکت در اولویت اول مهمتر از این است که چه کسی را انتخاب می‌کنیم؛ مشارکت یعنی امنیت ملی ما و اقتدار ما. امروز نقش یک رای و یک عزیز، زن و مردی که در صندوق‌ها حضور پیدا می‌کند مانند حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس است که در خاکریز‌ها از وطنمان، انقلابمان و ناموسمان دفاع کردند و این را به عنوان وظیفه ملی و شرعی خودمان بدانیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در مناظره‌ها از وقتی که تبلیغات شروع شد در جلسات باز جریان و افرادی پیدا شدند که همان روش‌های کهنه گذشته را مبنی بر این که جامعه را به سمت تنش به سمت دوگانگی ببرند، دوگانه‌های جعلی درست کنند که دوباره مردم را از هدف اصلی و نیاز اصلی خودشان در موضوعات مختلف دور کنند.

وی گفت: در سال ۸۸ دیدید چه بحث‌هایی در رابطه با آن تعهدات و حرف‌ها زده شد. همان حرف‌ها در سال ۹۲ زده شد و آن دوگانگی‌ها اتفاق افتاد. امروز می‌بینیم در دهه ۹۰ که این تفکر بر کشور مدیریت کرد نتیجه‌اش این تورم، این گرانی، این رکود، در یک دهه کمتر از متوسط سالانه کمتر از یک درصد رشد، ۲۶ برابر افزایش نقدینگی این مدیریت آنهاست، امروز مدعی اند که این را مجددا در کشور تکرار کنند و بر مردم ما به گونه دیگری در حقیقت بخواهند تحمیل کنند. حتما مردم ما متوجه این موضوع خواهند بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی