تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
خراسان پرافتخار فردوسی، شجریان، خیام و شهدای بزرگی مثل کاوه و برونسی را دارد

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم/ آزادی در خیلی جا‌ها قربانی شده

مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر به قدرت برسم اجازه نمی‌دهم هیچ استادی به دلیل اظهار عقیده اخراج و معلمی با باتوم روبرو شود، گفت: آزادی اکنون در خیلی جا‌ها قربانی شده و تا کسی می‌خواهد صحبتی کند اخراج و یا در دانشگاه تعلیق می‌شود.

کد خبر: ۱۶۷۶۶۸
۱۲:۵۱ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

دیدارنیوز: مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر به قدرت برسم اجازه نمی‌دهم هیچ استادی به دلیل اظهار عقیده اخراج و معلمی با باتوم روبرو شود.

مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز - چهارشنبه - ششم تیرماه در ادامه سفر‌های انتخاباتی خود به مشهد سفر کرد و در سالن شهید بهشتی مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت.

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

وی پس از استقبال از سوی هوادارانش در سخنانی با اشاره به اینکه شور و شوق موجود دور از انتظار من بود، گفت: از تاخیر پیش آمده در برنامه عذرخواهم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: من یکی مثل شما هستم و دوست دارم صدای شما را در کشور بلند اعلام کنم و گوشی داشته باشم برای شنیدن صدای شما. ایران متعلق به همه ایرانیان است مال یک جناح نیست و همه باید براساس شایستگی به جایگاهی که باید برسند.

پزشکیان در ادامه با بیان اینکه روندی که می‌بینید به نفع مملکت نیست و همه باید در ساخت مملکت سهم داشته باشند، افزود: باید برای همه اقوام، مذاهب و ادیان که برای ایران می‌توانند کار شایسته انجام دهند بستر حضور فراهم شود.

وی یادآورشد: سرمایه مملکت علاوه بر موشک، پهپاد و نظامیان، مردم هستند از این رو برای نشان دادن اقتدار به دنیا باید پشتوانه مردمی داشته باشیم.

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآورشد: خراسان پرافتخار فردوسی، شجریان، خیام و شهدای بزرگی مثل کاوه و برونسی را دارد باید بپذیریم برای حل مشکل مملکت همه دست به دست هم بدهیم و اجازه ندهیم یک گروه به جای مملکت حرف بزنند.

پزشکیان اظهار داشت: در مناظرات آقایی گفت نمی‌گذاریم شما رئیس جمهور شوید، آن‌ها خود را مردم می‌دانند غافل از اینکه مردم تشخیص می‌دهند چه کسی کجا بنشیند. نباید اجازه دهیم به اسم مردم هرکاری می‌خواهند انجام دهند.

وی اضافه کرد: حضور در انتخابات برای تعیین سهم مردم است کسانی که با صندوق قهر هستند در واقع به اقلیت رای می‌دهند شما اگر بیایید خواهیم توانست حرف خود را محکم‌تر بزنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: معتقدیم آزادی حق همه انسانهاست، آزادی اکنون در خیلی جا‌ها قربانی شده و تا کسی می‌خواهد صحبتی کند اخراج و یا در دانشگاه تعلیق می‌شود.

پزشکیان بیان داشت: اگر به قدرت برسم اجازه نمی‌دهم هیچ استادی به دلیل اظهار عقیده اخراج و معلمی با باتوم روبرو شود.

وی با تاکید بر اینکه عدالت را برقرار می‌کنیم، گفت: تاکیدات رهبری نیز برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی است، اما این‌ها کرسی دستوری می‌گذارند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نماینده شما در دولت خواهم بود نه رئیس شما. خود را از شما برتر نمی‌بینم.

پزشکیان: اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

پزشکیان در ادامه سخنان خود در جمع هوادارانش اظهار داشت: خواهران، دختران و زنان ما برازنده برخورد ناشایست نیستند حق نداریم اجازه دهیم با بچه‌های که ما تربیت کرده ایم، برخورد شود.

وی با بیان اینکه پیگیر حقوق معلمان، کشاورزان و همه اقشار خواهم بود، اضافه کرد: قرار بود به توس هم سفر کرده و به مشاهیر عرض ادب داشته باشم که به دلیل تاخیر شرایط فراهم نشد و از آنجا که فرصت سفر به خراسان شمالی و جنوبی را ندارم از اینجا به مردم این استان‌ها عرض ارادت می‌کنم.

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآورشد: تلاش کنید هشتم تیرماه آنچه حق مردم است از صندوق بیرون بیاید.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی