تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر

شایعات فوتبالی؛ بعد از بیرانوند، کاپیتان استقلال هم می‌رود؟

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با اقدامی جنجالی از این تیم جدا شده و ممکن است این جدایی برای دروازه‌بان استقلال و حسین حسینی هم رخ دهد.

کد خبر: ۱۶۷۵۷۱
۱۰:۳۵ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

شایعات فوتبالی؛ بعد از بیرانوند، حسینی هم می‌رود؟

دیدارنیوز: طی روز‌های گذشته چند گزینه خارجی به باشگاه استقلال معرفی شدند.

بعد از قطعی شدن جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس این باشگاه قصد جذب یک گلر مطمئن را دارد و مشغول بررسی گزینه‌های داخلی و خارجی است تا جانشین بیرانوند را انتخاب کند.

طی روز‌های اخیر در باشگاه استقلال هم اتفاق عجیبی رخ داد و این باشگاه هم مشغول بررسی خرید گلر خارجی شد. طی چند روز گذشته فیلم و رزومه چند گلر خارجی توسط کادرفنی استقلال مورد بررسی قرار گرفت و گویا این باشگاه هم مثل رقیب سنتی به دنبال پیدا کردن دروازه‌بان است.

این درحالی‌ست که سیدحسین حسینی یکی از بهترین‌های فصل قبل لیگ برتر بود و نمایش‌های خوبی در ترکیب استقلال داشت. حال مشخص نیست استقلالی‌ها می‌خواهند برای حسینی رقیب بیاورند و یا اینکه کاپیتان آبی‌ها از استقلال جدا خواهد شد.

طی یکی دو هفته گذشته شایعاتی در خصوص اینکه حسینی برای فصل بعد مجوز حضور در استقلال را ندارد، منتشر شد و مشخص نیست این موضوع تا چه حد صحت دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی