تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
گل‌محمدی سرمربی فولاد شد

چالش بزرگ یحیی در اهواز

یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق پرسپولیس سرانجام تیم آینده‌اش را انتخاب کرد؛ او در فصل جدید روی نیمکت داغ فولاد خوزستان خواهد نشست.

کد خبر: ۱۶۷۵۱۹
۱۱:۱۸ - ۰۳ تير ۱۴۰۳

چالش بزرگ یحیی در اهواز

دیدارنیوز: سرمربی سابق پرسپولیس با امضای قراردادی ۲ ساله به عضویت تیم فولاد خوزستان در آمد.

فولاد خوزستان فصل پراتفاق و البته ناموفقی را پشت سر گذاشت و در آخرین روز فصل بود که این تیم پرآوازه فوتبال ایران توانست با کسب پیروزی در قائمشهر مقابل نساجی، بقای خود در سطح اول فوتبال ایران را مسجل کند. نکته قابل‌توجه درباره فولادی‌ها در فصل اخیر، تغییرات مکرر در کادرفنی بود؛ به‌طوری‌که آن‌ها فصل را با هدایت علیرضا منصوریان آغاز کردند، اما در ادامه راه، اولی گلادیسون، خوان ایگناسیو مارتینس، احمد آل‌نعمه و عبدالله ویسی در مقاطع مختلف روی نیمکت قرمزپوشان اهوازی حضور یافتند.

فولادی‌ها در شرایطی در سطح اول فوتبال ایران ماندنی شدند که بعد از بقای به‌ثبت رسیده، مدیران عالی کارخانه فولاد تصمیم به تغییر و تحولات مهمی گرفتند و در وهله نخست، بهرام رضاییان جای خود را به هوشنگ نصیرزاده داد تا مدیرعامل سابق تراکتور در نقش مدیرعامل جدید فولاد خوزستان معارفه شود. بعد از معرفی مدیرعامل جدید، نوبت به تغییر در ساختار کادرفنی رسید؛ البته که پیش از انتصاب نصیرزاده به عنوان مدیرعامل جدید، یحیی گل‌محمدی شخصاً مذاکراتی با مدیران عالی‌رتبه کارخانه فولاد داشت و او گزینه اول هدایت قرمزپوشان اهوازی بود.

چالش بزرگ یحیی در اهواز

قرارداد ۲ ساله یحیی با فولادی‌ها

گل‌محمدی بعد از تغییرات مدیریتی انجام شده در ساختار مدیریتی فولاد، با مدیران جدید این باشگاه مذاکرات نهایی را انجام داد و بعد از توافق مالی انجام شده، او شب گذشته با امضای قراردادی ۲ ساله در نقش سرمربی جدید فولاد خوزستان معرفی شد؛ آن‌هم در حالی‌که بعد از پایان همکاری یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس، او در نیم‌فصل دوم لیگ بیست‌وسوم قرار بود در نقش سرمربی تراکتور تبریز انتخاب شود، اما عدم صدور مجوز کاری گل‌محمدی سبب شد تا او نتواند قراردادش را با تراکتوری‌ها به امضا برساند.

یحیی با کوله‌باری از تجربه و افتخار در اهواز

یحیی گل‌محمدی تجربه کسب ۹ عنوان قهرمانی را در عرصه باشگاهی در کارنامه‌اش دارد. او در قامت سرمربی پرسپولیس، ۳ قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در جام حذفی و ۲ قهرمانی در سوپرجام را به‌دست آورده و در دوران حضورش در ذوب‌آهن هم ۲ قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در سوپرجام در کارنامه گل‌محمدی دیده می‌شود. جالب آنکه سرمربی جدید فولاد خوزستان، حدود ۷ سال تجربه بازی در فولاد خوزستان را دارد و در آن مقطع هم بعد از روز‌های پرفرازونشیب در پرسپولیس بود که به فولاد رفت و در این تیم احیا شد. این سرمربی ۵۳ ساله و پرافتخار امیدوار است که بتواند همانند دوران بازی خود، روز‌های خوبی را در نقش سرمربی فولاد خوزستان هم در اهواز پشت سر بگذارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی