تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

لیست خرید استقلال؛ نکونام ستاره سابق پرسپولیس را می‌خواهد

این روز‌ها شایعات نقل و انتقالاتی در فوتبال ایران اوج گرفته و برخی ستاره‌های لیگ برتر به تیم‌های بزرگ از جمله استقلال و پرسپولیس لینک می‌شوند.

کد خبر: ۱۶۷۴۷۶
۱۳:۱۹ - ۰۲ تير ۱۴۰۳

لیست خرید استقلال، نکونام ستاره سابق پرسپولیس را می‌خواهد

دیدارنیوز: آبی‌های پایتخت، رضاییان، لیموچی، کریمی، دانشگر و... را می‌خواهند و با درخواست جذب این بازیکنان وارد نقل و انتقالات خواهند شد.

جواد نکونام که ۲ سال دیگر قرارداد دارد، امیدوار است در استقلال بماند و طبعاً اگر بماند، بازیکنان جدیدی را جذب خواهد کرد. طبق شنیده‌های ما جواد قصد دارد اکثر نفرات اصلی فصل گذشته را حفظ کند، ولی طبعاً چند نفری که کم بازی می‌کردند و خیلی مورد اعتماد نبودند، باید بروند.

طی روز‌های گذشته صحبت‌های ضد و نقیضی در مورد احتمال جدایی سیلوا، یامگا، حامدی‌فر، رمضانی، فخرالدینی، امیرعلی صادقی، پیمان بابایی و... مطرح شد که البته هیچ‌کدام قطعی و تأیید شده نیست. نکونام می‌داند باید تیم پرقدرتی برای آسیا ببندد و کارش در لیگ ۲۴ هم خیلی سخت است به همین دلیل چاره‌ای جز بستن یک تیم پرقدرت ندارد. در همین راستا شنیدیم نکونام برای تقویت خط دفاعی و سمت چپ میلاد زکی‌پور و محمد دانشگر را می‌خواهد و برای جناح راست نظر مثبتی روی رامین رضاییان دارد. بازیکنان پرسپولیس چند سال قبل مانع بازگشت رامین به تیم‌شان شدند و این بازیکن در بازی چند هفته قبل هم از سوی بخشی از هواداران پرسپولیس هو شد، اما باید دید اگر جواد بماند، رامین استقلالی می‌شود؟ رضاییان حتی می‌تواند برگ برنده نکونام باشد، اما به هر حال پروسه انتقالش به استقلال راحت نخواهد بود. رضاییان اگر بیاید، قاعدتاً جای یامگا می‌آید و فخرالدینی از استقلال می‌رود.

از دیگر نفرات مورد نظر جواد نکونام می‌توان به مهدی لیموچی (آلومینیوم)، محمد کریمی (سپاهان) و جواد آقایی‌پور (استقلال خوزستان) اشاره کرد. با این حساب باید گفت استقلال ۴ بازیکن سپاهان را می‌خواهد، اما باید دید می‌تواند آن‌ها را جذب کند یا نه؟ بازیکنی، چون رضاییان و حتی محمد کریمی آزاد هستند، ولی شرایط بقیه خیلی مشخص نیست. استقلال احتمالاً یکی، دو بازیکن خارجی را هم جذب می‌کند. یکی از آن‌ها شاهمرادف مهاجم تیم ملی ازبکستان و همبازی ماشاریپوف است که ظاهراً آبی‌ها بدشان نمی‌آید او را جذب کنند. استقلال حتماً باید یک مهاجم گلزن هم جذب کند، چون معلوم نیست حتی اگر آقایی‌پور جذب شود، جواب بدهد. خیلی از خوزستانی‌ها در استقلال ناکام مانده‌اند و به طور کلی جذب بازیکنان جنوبی در این تیم ریسک بزرگی محسوب می‌شود.

ختم کلام اینکه نکونام قصد دارد تیم پرقدرتی ببندد، اما ابتدا باید جای پای خودش را محکم کند و سپس به فکر جذب ۶، ۷ بازیکن خوب و بزرگ باشد. مشکل استقلال پارسال این بود که بازیکن بزرگ کم داشت وگرنه هیچ بعید نبود به جای پرسپولیس قهرمان شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی