تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

ترقی: قضاوت های جناحی و غیرمنصفانه مانع انعکاس عملکردهای دولت سیزدهم شد

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: عملکردهای جناحی و قضاوت های غیرمنصفانه مانع شد تا خدمات دولت سیزدهم به خوبی به اطلاع مردم رسانده شود.

کد خبر: ۱۶۶۷۰۴
۱۵:۰۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۳

ترقی: قضاوت های جناحی و غیرمنصفانه مانع انعکاس عملکردهای دولت سیزدهم شد

 

دیدارنیوز: یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: عملکردهای جناحی و قضاوت های غیرمنصفانه مانع شد تا خدمات دولت سیزدهم به خوبی به اطلاع مردم رسانده شود.

حمیدرضا ترقی با اشاره به تخریب های انجام گرفته علیه شهید آیت الله رئیسی در دوران ریاست جمهوری وی، اظهار کرد: جامعه معمولا به ماهیت افراد خدمتگزار خود در دوران حیاتش شان پی نبرده و بعد از فوت آنها متوجه شخصیت و خدمات آنها می شود و این به دلیل دعواهای سیاسی و جناحی است که اجازه نمی دهد انصاف در ارزیابی ها رعایت شود.

وی ادامه داد: امروز مردم عملکرد رئیس جمهور را بدون حجاب سیاسی و غرض ورزی های جناحی مشاهده کرده و افسوس می خورند که چرا قدر ایت الله رئیسی را در زمان حیات او ندانستند.

وی درباره چرایی عدم انعکاس عملکرد دولت سیزدهم در رسانه ها در سه سال اخیر، تصریح کرد: وقتی یک جناحی مخالف یک مسئول است، کل عملکرد مثبت آن فرد را سانسور کرده و فقط نقاط ضعف را بیان می‌کند. تمام رسانه‌های رقیب دولت سیزدهم را در این سه سال ببینید آیا یک تیتر از عملکرد مثبت دولت دارند؟ اصولا تعصب‌های جناحی یکی از موانع اصلی برای قضاوت منصفانه درباره افراد و دولت هاست. چون جناح ها با عینک جناحی نگاه می‌کنند، نقد منصفانه را کنار می‌گذارند.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: رهبری انقلاب بارها تاکید کرده‌اند که اگر کسی می‌خواهد نقد کند، نقاط ضعف و قوت را با هم ببیند، نه اینکه فقط نقاط ضعف را درشت کند. این کمال بی انصافی بود که رقبای شهید رئیسی، همه نوع تخریب را انجام دادند، اما امروز پیام تسلیت داده و همدردی می‌کنند. البته آنها هم اکنون در برابر قضاوت کل جامعه قرار گرفته و نمی‌توانند مثل گذشته آیت الله رئیسی را تخریب کنند، چون جامعه به مظلومیت شهید رئیسی پی برده است. با این حال برخی از افراد آن جریان نوشته‌اند نامزدهای اصلاح طلب در انتخابات دولت رئیسی را زیر سوال ببرند و این نشان دهنده ماهیت آنهاست، ولی نمی‌توانند در برابر مردم علنا دولت سیزدهم را تخریب کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی