تیتر امروز

خوش به حال عوام عزیزشان!
افاضات اضافه

خوش به حال عوام عزیزشان!

عیسی، خواص‌الدوله امور ارتباطات اعلام کرد که یک بسته ۲۰ گیگابایتی پیام‌رسان‌های داخلی برای عوام عزیزشان در نظر گرفته است. خوش به حال عوام عزیزشان!
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
کمی دیر، اما بالاخره رقم خورد

بمب نقل‌وانتقالات رسما رئالی شد!

سرانجام پس از چند سال تلاش باشگاه رئال مادرید و بی‌خیال‌شدن کیلیان امباپه از ثروت نجومی مدیریت قطری باشگاه پاری‌سن ژرمن فرانسه، این ستاره گلزن و فرانسوی به رئال مادرید پیوست.

کد خبر: ۱۶۶۵۰۷
۲۱:۱۴ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

بمب نقل‌وانتقالات رسما رئالی شد!

دیدارنیوز: فوق ستاره فرانسوی سرانجام راهی با رئال مادرید قراردادی پنج‌ساله بست و بازیکن این تیم اسپانیایی شد.

کیلیان ام‌باپه همان طور که از مدت‌ها پیش انتظار می‌رفت در پایان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن راهی رئال مادرید شد. این مهاجم ۲۵ ساله در هفت سال حضورش در این باشگاه فرانسوی نتوانست قهرمان اروپا شود و از فصل پیش رو در ترکیب تیم مادریدی به میدان خواهد رفت تا با پیراهن قو‌های سپید به این آرزویش دست پیدا کند. ام‌باپه قرار است سالانه ۱۷۱ میلیون پوند در رئال مادرید دستمزد دریافت کند. البته هنوز برخی از جزئیات قرارداد او با رئال اعلام نشده‌اند.

بمب نقل‌وانتقالات رسما رئالی شد!

انتقال ام‌باپه به رئال مادرید مدت زیادی طول کشید. رئال اولین بار در سال ۲۰۱۷ تلاش کرد تا این بازیکن فرانسوی را جذب کند، ولی این فوق ستاره از موناکو راهی پاری‌سن‌ژرمن شد. او از زمان پیوستنش به تیم پاریسی شش عنوان قهرمانی لیگ یک را به دست آورد و در ۳۰۶ بازی ۲۵۵ گل را به ثمر رساند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی