تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
بدلیل توانایی‌هایم و علاقه به کشورم، برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردم

جلیل جعفری: برای اداره کشور برنامه دارم

جلیل جعفری، نماینده سابق مجلس پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردمی و خستگی‌ناپذیر هستم و برای اداره کشور برنامه دارم.

کد خبر: ۱۶۶۴۶۲
۱۹:۳۱ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۳

جلیل جعفری: برای اداره کشور برنامه دارم

دیدارنیوز: داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مردمی و خستگی‌ناپذیر هستم و برای اداره کشور برنامه دارم.

جلیل جعفری پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بدلیل توانایی‌هایم و علاقه به کشورم، برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردم.

وی افزود: سابقه نمایندگی دارم و با قوه مقننه آشنا هستم و به دلیل ارتباط تنگاتنگ قوای مجریه و مقننه و سایر مسائل، به کارکرد دستگاه‌ها واقفم.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: در طراحی نیروگاه‌ها و رآکتور هسته‌ای سابقه دارم و همچنین از نیاز‌ها و خواسته‌های مردم مطلعم و مشکلات جامعه را می‌دانم.

جعفری ادامه داد: ویژگی بارز شهید رئیسی، مردمی بودن و خستگی‌ناپذیری بود و من نیز مردمی هستم و خستگی‌ناپذیرم و برای اداره کشور برنامه دارم. دولت من دولت قانون خواهد بود و رئیس‌جمهور اگر به قانون و قوانین بالادستی و سیاست‌های کلی ابلاغی عمل کند، مشکلات کشور حل می‌شود.

وی یادآور شد: در قانون اساسی به آموزش رایگان اشاره شده، اما امروز واقعا آموزش رایگان در کشور وجود دارد؟ دانش‌آموزان در مناطق محروم، امکانات آموزشی ندارند. باید هر جوانی شاغل و هر فردی از این ملت مسکن داشته باشد. افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی هم مشکلات زیادی دارند که باید حل شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی