تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
در سفر به کردستان مطرح شد

وزیر کشور: انتخابات در امنیت و سلامت برگزار می‌شود

احمد وحیدی، وزیر کشور در جریان سفر به کردستان گفت: انتخابات ریاست‌جمهوری را در سایه امنیت و سلامت کامل برگزار خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۶۶۳۹۹
۱۷:۳۲ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۳

وزیر کشور: انتخابات در امنیت و سلامت برگزار می‌شود

دیدارنیوز: وزیر کشور گفت: انتخابات پیش‌روی ریاست‌جمهوری را در سایه امنیت و سلامت کامل برگزار خواهیم کرد.

احمد وحیدی عصر امروز (شنبه) با اشاره به اینکه زمینه انتخابات در کشور فراهم است، اظهار داشت: تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه به‌کار گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام کاندیدا‌ها تا دو روز آینده ادامه دارد، گفت: تاکنون افراد و شخصیت‌های مختلف سیاسی در این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند.

وزیر کشور تصریح کرد: انتخابات هشتم تیرماه را در سایه امنیت و سلامت کامل برگزار خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای به آرای مردم وارد شود.

وی افزود: هماهنگی، همدلی، وفاق و وحدت در کشور و استان لازمه برگزاری انتخابات باشکوه است که خوشبختانه این وضعیت در سراسر کشور حاکم و پایدار است.

وحیدی با ابراز تاسف از اینکه شخصیت بسیار بزرگی را از دست دادیم و شهادت آیت‌الله رئیسی برایمان بسیار غمناک و سخت است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم راه این شهید والامثاوم و سایر شهدای خدمت را ادامه دهیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی