تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
دنا پلاس توربو اتوماتیک کاهش قیمت داشت

بازار خودرو ترمز برید؟/ لاماری ۶۰ میلیون گران شد +جدول

بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود. تارا اتوماتیک V۴ از دسته محصولات داخلی، با رشد ۱۸ میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و ۳۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

کد خبر: ۱۶۶۳۰۶
۰۹:۳۶ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

بازار خودرو ترمز برید؟ +جدول قیمت‌ها

دیدارنیوز: قیمت خودرو امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۳، در بیشتر محصولات داخلی و مونتاژی با افت و خیز همراه بوده است. طوری‌که در روز جاری تغییرات بیشتری نسبت به روز‌های گذشته به چشم می‌خورد.

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه، در بازار داخلی و مونتاژی‌ها که تا قبل از این در ثبات بود، نوسانی گزارش می‌شود. اما در این میان چند محصول همچنان ثابت باقی مانده‌اند.

نرخ دلار به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، با توجه به روند صعودی بودن آن نیز بر نوسانی بودن محصولات داخلی و مونتاژی تاثیر خود را نمایان کرد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت محصولات داخلی در صبح امروز با تغییراتی چشمگیر روبه‌روست.

سورن پلاس (فول) و سورن پلاس (ESP) از محصولات شرکت ایران خودرو، به ترتیب پنج میلیون تومان و هفت میلیون تومان افزایش داشته‌اند و هر کدام با قیمت ۷۱۷ میلیون تومان و ۷۳۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات دیگر این شرکت با کاهش شدید ۲۱ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۲۹ میلیون تومان میتوان خرید کرد.

وانت پادرا (دوگانه سوز) و شاهین اتوماتیک G از محصولات داخلی شرکت سایپا، به ترتیب ۴۴ میلیون تومان و هشت میلیون تومان ریزش داشتند و در حال حاضر به قیمت ۷۲۸ میلیون تومان و ۸۱۲ میلیون تومان گزارش می‌شوند.

تارا اتوماتیک V۴ از دسته محصولات داخلی، با رشد ۱۸ میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و ۳۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

بازار خودرو ترمز برید؟ +جدول قیمت‌ها

قیمت خودرو‌های مونتاژی

اکثر محصولات مونتاژی همانند خودرو‌های داخلی نوسانی گزارش می‌شوند.

فیدلیتی (۵ نفره) و فیدلیتی پرستیژ (۵ نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، هر دوی آن‌ها کاهش ۴۰ میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و به قیمت‌های یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان و دو میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

لاماری ایما از دسته محصولات مونتاژی با رشد ۶۰ میلیون تومانی به قیمت دو میلیاردو ۲۹۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رسپکت ۲ از دسته محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور با افت ۴۸ میلیون تومانی در صبح امروز به قیمت یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان رسید.

بازار خودرو ترمز برید؟ +جدول قیمت‌ها

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی