تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
بروجردی اعلام کرد

رهنمود‌های رهبری نقشه راه مجلس دوازدهم است

علاء‌الدین بروجردی، رئیس سنی مجلس دوازدهم گفت: رهنمود‌هایی که روز گذشته مقام معظم رهبری تعیین کردند نقشه راه مجلس دوازدهم است.

کد خبر: ۱۶۶۱۷۲
۰۹:۳۸ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

رهنمود‌های رهبری نقشه راه مجلس دوازدهم است

دیدارنیوز: رئیس سنی مجلس دوازدهم گفت: رهنمود‌هایی که روز گذشته مقام معظم رهبری تعیین کردند نقشه راه مجلس دوازدهم است.

علاء‌الدین بروجردی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون که با الطاف الهی مراسم باشکوه افتتاحیه مجلس دوازدهم برگزار شد، از طرف همه همکاران مراتب سپاس و قدردانی خویش را محضر شریف مقام معظم رهبری تقدیم می‌کنم.

او افزود: بی‌شک رهنمود‌های مقام معظم رهبری نقشه راه چهار سال آینده مجلس را ترسیم کرده است و ما نمایندگان ملت بزرگ ایران همانطوری که روز گذشته با حضور در مرقد حضرت امام راحل با بنیان‌گذار انقلاب اسلامی میثاق بستیم امروز نیز با مقام معظم رهبری عهد می‌بندیم که رهنمود‌های ایشان را به عنوان یک دستور ولایی سرلوحه کار خود قرار دهیم.

بروجردی در ادامه با قرائت پیام روز گذشته مقام معظم رهبری که در مراسم افتتاحیه مجلس دوازدهم قرائت شد، گفت: از همه بخش‌های مجلس به ویژه معاونت اجرایی، اداره کل مهندسی و پشتیبانی، اداره کل تشریفات، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، یگان‌های حفاظتی و انتظامی و خبرنگاران و اصحاب رسانه بابت برگزاری افتتاحیه تشکر می‌کنم. امید است رئیس محترم مجلس که امروز انتخاب می‌شود هرچه سریع‌تر نسبت به تشکیل کمیسیون‌های تخصصی به منظور بررسی طرح‌ها و لوایح باقی‌مانده از مجلس قبلی به ویژه آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و رای اعتماد به وزرای کابینه اقدام کند و مجلس بتواند در انجام مسئولیت‌های خود موفق واقع شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی