تیتر امروز

خوش به حال عوام عزیزشان!
افاضات اضافه

خوش به حال عوام عزیزشان!

عیسی، خواص‌الدوله امور ارتباطات اعلام کرد که یک بسته ۲۰ گیگابایتی پیام‌رسان‌های داخلی برای عوام عزیزشان در نظر گرفته است. خوش به حال عوام عزیزشان!
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
رافای افت‌کرده، در ابتدای رولان گاروس به زورف قدرتمند رسید

شمارش معکوس برای نبرد بزرگ

در روز دوم مسابقات تنیس آزاد رولان گاروس در پاریس (دومین گرند اسلم فصل) رافائل نادال، که روزهای پایانی دوران حرفه‌ای خود را سپری می‌کند و نشانی از آن ماتادور جنگجو ندارد، قرعه‌ای سخت در همان بازی اول دارد.

کد خبر: ۱۶۶۱۲۵
۱۲:۲۵ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۳

شمارش معکوس برای نبرد بزرگ

دیدارنیوز: امروز (دوشنبه) نگاه‌ها همه به استادیوم فیلیپ شاتریه در پاریس دوخته شده است، جایی‌که میزبان نبرد حساس و هیجان‌انگیز رافائل نادال پرافتخارترین بازیکن تاریخ رولان گاروس و الکساندر زورف خواهد بود.

به نقل از تنیس‌فا، این دیدار تکرار نیمه‌نهایی دو سال پیش همین مسابقات است که با مصدومیت دلخراش زورف آلمانی نیمه‌کاره ماند و حالا همه منتظر هستند تا تکرار آن تقابل را این بار در مرحله اول بازی‌ها به تماشا بنشینند.

با سقوط نادال در رده‌بندی احتمال رویارویی او با هر حریفی در مرحله اول وجود داشت، اما تقابل با یکی از آماده‌ترین بازیکنان حال حاضر تنیس جهان شوک بزرگی به مسابقات و هواداران بود.

زورف آلمانی بعد از قهرمانی در رم امروز با اعتماد به نفسی مضاعف پا به میدان خواهد گذاشت و تردیدی نیست که انگیزه بالایی دارد تا خاطره تلخ دو سال پیش را با یک پیروزی شیرین به دست فراموشی بسپارد.

از آن سو نادال هم که احتمالا آخرین حضورش را در رولان گاروس تجربه می‌کند با کوهی از انگیزه وارد میدان می‌شود و به گفته مربی‌اش تا پای جان برای پیروزی خواهد جنگید.

فیلیپ شاتریه با هر استادیوم دیگری برای نادال متفاوت است. اینجا قلمروی پادشاه خاک است و انگار نیرویی جادویی از او در این مکان مقدس محافظت می‌کند. نادال در ۸۰ مسابقه اخیرش در فیلیپ شاتریه به جز جوکوویچ، در مقابل هیچ بازیکن دیگری سر خم نکرده است؛ ۸۰ پیروزی - بدون شکست. یک رکورد محیرالعقول و تکرارنشدنی!

دیدار نادال و زورف بازی سوم استادیوم فیلیپ شاتریه است که باید از حدود ساعت ۱۶:۱۵ منتظر آن باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی