تیتر امروز

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد
در نهمین برنامه دیدار اندیشه و دومین‌ گفت‌وگو با محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد

در نهمین گفت‌وگوی دیدار اندیشه با محمدرضا یوسفی استاد دانشگاه و حوزه، محقق و قرآن‌پژوه به ادامه بحث در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی پرداخته شد.
کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...
گفت‌وگوی دیدارنیوز با کامران طالبی کارشناس اقتصادی

کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...

کامران طالبی تحلیلگر اقتصادی و محقق حقوق کارگران، در گفت‌وگو با دیدارنیوز از زوایای جدید و انتقادی به موضوع حقوق کارگران و مکانیسم و پروسه سالیانه تعیین حقوق و دستمزد کارگران در شورای عالی کار...
آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟
افاضات اضافه

آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت همه اتفاقات کشور و خارج از آن را زیر ذره‌بین برده و درباره جدل بین خواص‌البلد تهران نوشته: نرجس از عملکرد علیرضا انتقاد کرد و باعث شد طرفداران علیرضا ناراحت بشوند....
رافای افت‌کرده، در ابتدای رولان گاروس به زورف قدرتمند رسید

شمارش معکوس برای نبرد بزرگ

در روز دوم مسابقات تنیس آزاد رولان گاروس در پاریس (دومین گرند اسلم فصل) رافائل نادال، که روزهای پایانی دوران حرفه‌ای خود را سپری می‌کند و نشانی از آن ماتادور جنگجو ندارد، قرعه‌ای سخت در همان بازی اول دارد.

کد خبر: ۱۶۶۱۲۵
۱۲:۲۵ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۳

شمارش معکوس برای نبرد بزرگ

دیدارنیوز: امروز (دوشنبه) نگاه‌ها همه به استادیوم فیلیپ شاتریه در پاریس دوخته شده است، جایی‌که میزبان نبرد حساس و هیجان‌انگیز رافائل نادال پرافتخارترین بازیکن تاریخ رولان گاروس و الکساندر زورف خواهد بود.

به نقل از تنیس‌فا، این دیدار تکرار نیمه‌نهایی دو سال پیش همین مسابقات است که با مصدومیت دلخراش زورف آلمانی نیمه‌کاره ماند و حالا همه منتظر هستند تا تکرار آن تقابل را این بار در مرحله اول بازی‌ها به تماشا بنشینند.

با سقوط نادال در رده‌بندی احتمال رویارویی او با هر حریفی در مرحله اول وجود داشت، اما تقابل با یکی از آماده‌ترین بازیکنان حال حاضر تنیس جهان شوک بزرگی به مسابقات و هواداران بود.

زورف آلمانی بعد از قهرمانی در رم امروز با اعتماد به نفسی مضاعف پا به میدان خواهد گذاشت و تردیدی نیست که انگیزه بالایی دارد تا خاطره تلخ دو سال پیش را با یک پیروزی شیرین به دست فراموشی بسپارد.

از آن سو نادال هم که احتمالا آخرین حضورش را در رولان گاروس تجربه می‌کند با کوهی از انگیزه وارد میدان می‌شود و به گفته مربی‌اش تا پای جان برای پیروزی خواهد جنگید.

فیلیپ شاتریه با هر استادیوم دیگری برای نادال متفاوت است. اینجا قلمروی پادشاه خاک است و انگار نیرویی جادویی از او در این مکان مقدس محافظت می‌کند. نادال در ۸۰ مسابقه اخیرش در فیلیپ شاتریه به جز جوکوویچ، در مقابل هیچ بازیکن دیگری سر خم نکرده است؛ ۸۰ پیروزی - بدون شکست. یک رکورد محیرالعقول و تکرارنشدنی!

دیدار نادال و زورف بازی سوم استادیوم فیلیپ شاتریه است که باید از حدود ساعت ۱۶:۱۵ منتظر آن باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی