تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
تیم اوسمار خاطره دربی سال ۷۴ را زنده کرد

کامبک پرسپولیس؛ تاریخی و با نکته منفی!

باوجود رکورد تاریخی پرسپولیس و کامبک شیرین این تیم برابر آبی‌های خوزستان، تاریخ لیگ برتر و شاید تمام ادوار لیگ در فوتبال ایران به یاد ندارد که پرسپولیس در نیمه اول و در ورزشگاه آزادی پیش چشم هزاران هوادارانش از یک تیم شهرستانی سه گل دریافت کرده باشد!

کد خبر: ۱۶۶۰۵۰
۱۰:۳۰ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

پرسپولیس

دیدارنیوز: همه از کامبک فوق العاده پرسپولیس حرف می‌زنند، اما رکورد منفی این تیم را نمی‌بینند.

پرسپولیس در یک بازی خاطره انگیز و در حالی که با سه گل از میهمان قعر جدولی خود عقب بود، چهار گل زد و با این پیروزی با توجه به توقف استقلال در هفته بیست و هشتم به صدر جدول رفت.

فوتبال ایران جمعه ۴ خرداد شاهد یک پارادوکس بود. هر چقدر بازی در قائمشهر سرد و کسل کننده دنبال شد، بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی همه چیز داشت و در نهایت صدر جدول به تیم تهرانی قرمزپوش رسید. اما این بازی و این کامبک رویایی یک جنبه منفی هم داشت که پشت نتیجه مسابقه مخفی ماند. در تمام تاریخ لیگ برتر و شاید تمام ادوار لیگ در فوتبال ایران به یاد نداریم که پرسپولیس در نیمه اول و در ورزشگاه آزادی پیش چشم هزاران هوادارانش از یک تیم شهرستانی سه گل دریافت کرده باشد!

مطلب مرتبط:

نساجی ۰ - ۰ استقلال/ پرسپولیس ۴ - ۳ استقلال خ/ رنگِ جام عوض شد!

سال ۱۳۷۴ و در دربی تهران در لیگ آزادگان، پرسپولیس در نیمه اول سه گل از استقلال دریافت کرد، اما اولاً که حریف استقلال بود و ضمناً آن بازی در لیگ آزادگان برگزار می‌شد. در لیگ برتر به طور کلی تعداد بازی‌هایی که ۴-۳ تمام شده باشد بیشتر از انگشتان دو دست نیست. ضمن اینکه کمتر به یاد داریم یک تیم در لیگ برتر با سه گل از حریف عقب باشد و بتواند کامبک بزند و بازی را ببرد.

البته تساوی ۳-۳ هم داشتیم، اما پیروزی با این شرایط خیلی نادر بود. این بازی را می‌توان زیباترین بازی فصل لقب داد، اما قطعا تاریخی‌ترین بازی پرسپولیس در لیگ برتر بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی