تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...

نماینده مجلس: شهید رئیسی برای خدا کار می‌کرد

حسین حسین‌زاده، نماینده مردم لارستان در مجلس گفت: آیت الله رئیسی برای خدا کار می‌کرد و اجرش را گرفت و عاقبت به خیر شد.

کد خبر: ۱۶۵۹۸۳
۱۰:۲۶ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

نماینده مجلس: شهید رئیسی برای خدا کار می‌کرد

دیدارنیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم گفت: آیت الله رئیسی فردی مردم‌دار، پیگیر، دلسوز و مخلص بود که با سعه صدر و تلاش امور مردم را پیش می‌برد.

حسین حسین زاده در گفتگو با ایسنا، درباره خدمات شهید آیت الله رئیسی در مقاطع مختلف، بیان کرد: حاج آقای رئیسی زمانی که در قوه قضائیه بودند، ما سند تحول را از ایشان دیدیم. در سه سال در قوه مجریه نیز ما همین عملکرد را از رئیس جمهور شهید دیدیم. ایشان کار خود را در روز ولادت امام هشتم آغاز کردند و پس از سه سال در همین روز به مقام شهادت رسیدند.

وی در ادامه اظهار کرد: حاج آقای رئیسی فردی بود که خستگی نمی‌شناخت. زمانی که با وزرا دیدار داشتیم زمانی که برخی کار‌ها ارجاع می‌شد به ریاست جمهور، خود وزرا می‌گفتند ما هر موقع مراجعه کنیم حاج آقا حضور دارند این ما هستیم که ممکن است گاهی اوقات نباشیم. آیت الله رئیسی برای خدا کار می‌کرد و اجرش را گرفت و عاقبت به خیر شد.

وی ادامه داد: در حوزه ملی و فراملی شخص رئیس جمهور و وزیر خارجه گام‌های موثری برداشتند. پیوستن به پیمان شانگ‌های و پیمان بریکس نیز حاکی از این دیپلماسی قوی بود.

نماینده مردم لارستان در مجلس یازدهم تصریح کرد: رئیس جمهور شهید همواره با مردم بود و در سفر‌های استانی خود با عقبه تجربه قضایی که داشت سعی می‌کرد تا پروژه‌های نیمه تمام یا غیر فعال شده را به حرکت دربیاورد. یکی از دستاورد‌های دولت سیزدهم این بود که پروژه‌های متوقف شده را به چرخه بازگرداند. از نظر بنده آیت الله رئیسی یک فرد مردم دار، پیگیر، دلسوز و مخلص بود. نیت خالصانه‌ای که آیت الله رئیسی در پیشبرد امور داشت، سبب موفقیت وی شده بود.

وی در ادامه تاکید کرد: ایشان با سعه صدر و تلاش امور را پیش می‌برد. خداوند نیز پاداش ایشان را داد. در کشور ما که نظام مردم سالاری دینی حاکم است، رئیس جمهور باید در بین مردم باشد. زمانی که رئیس جمهور در بین مردم برای مردم کار کند، اینگونه عزتمند خواهد شد. انتظار می‌رود رئیس جمهور بعدی نیز به همین سبک عمل کند و در بین مردم باشد، مردم انتظار دارند رئیس جمهور بعدی نیز برای آنان کار کند. هر موقع ما پشتوانه مردمی قوی داشتیم، دشمن هیچ غلطی نتوانسته انجام دهد.

حسین زاده افزود: اکنون فصل وحدت و همدلی و باهم کار کردن است. باید اختلافات سیاسی را کنار گذاشته و همه برای نظام و انقلاب خود تلاش کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی