تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
افاضات اضافه

عصر ابراهیم تمام شد

در هفته‌ای که گذشت یک حادثه کشور را تحت تاثیر قرار داد و عوام‌الملک از حالا تا اطلاع ثانوی می‌خواهد خاطرات روزانه‌اش را در دفترچه‌ای بنویسد که قرار است تا بعد از مرگش مخفی بماند.

کد خبر: ۱۶۵۹۶۰
۱۲:۰۰ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

عصر ابراهیم تمام شد

دیدارنیوز ـ عوام‌الملک:

 

جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیروز در مشهد آبگرفتگی اتفاق افتاد. عده‌ای می‌خواهند سیاه‌نمایی کنند. ممکن است عده‌ای از عوام در اثر آبگرفتگی جانشان را از دست داده باشند یا مثلا اتوموبیل‌هایشان را آب برده باشد. عیبی ندارد. همانطور که احمد، بزرگوار مشهدی گفت نباید از موضوعات دلگرم‌کننده در این بحران غافل شد. باید خدا را شکر کرد بابت این بارندگی‌های مفید و بابرکت. در عصر ابراهیم همه چیز خوب است.

شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

گویا خواص‌الدوله‌های امور مکتبخانه‌ها نتوانسته‌اند کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی را برای عده‌ای از دانش‌آموزان صادر کنند. عیبی ندارد. لابد خواسته‌اند عوامل استرس‌زا را برای دانش‌آموزان کم کنند. همین کار‌های خوب باعث شده که همانطور که رضامراد، خواص‌الدوله امور مکتبخانه‌ها گفت نزدیک قله باشیم و جهان از روی ما الگو بردارد. ما عوام موظفیم بابت همه چیز از خواص در عصر ابراهیم متشکر باشیم.

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

عصر ابراهیم به شکل ناگهانی تمام شد. از حالا تا اطلاع ثانوی باید خاطرات روزانه را در آن دفترچه‌ای بنویسم که قرار است تا بعد از مرگم مخفی بماند!

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی