تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
پیش‌ از اذان مغرب

پیکر آیت‌الله رئیسی فردا در حرم امام رضا(ع) به خاک سپرده می‌شود

پیکر شهید ابراهیم رئیسی، پیش از اذان مغرب فردا (پنج‌شنبه، ۳ خرداد) در حرم امام رضا (ع) به خاک سپرده خواهد شد.

کد خبر: ۱۶۵۸۹۵
۱۶:۵۷ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳

پیکر آیت‌الله رئیسی در حرم امام رضا(ع) به خاک سپرده می‌شود

دیدارنیوز: پیکر آیت‌الله رئیسی پیش‌از اذان مغرب پنج‌شنبه در حرم امام رضا (ع) به خاک سپرده می‌شود.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: پیش از اذان مغرب فردا (پنج‌شنبه، ۳ خرداد) پیکر پاک و مطهر حضرت آیت‌الله رئیسی در جوار مولا و مقتدای خودشان امام رضا (ع) به خاک سپرده می‌شود.

محسن منصوری در گفت‌وگوی تلویزیونی با قدردانی از مردم برای حضور گسترده در مراسم تشییع پیکر شهدای سانحه هوایی ورزقان، گفت: از ساعاتی دیگر برنامه‌ها را با حضور هیات‌های عالی‌رتبه خارجی در سطح روسای جمهور، نخست‌وزیران، روسای مجلس، وزرای خارجه و هیات‌های سیاسی کشور‌های مختلف در سالن اجلاس سران آغاز می‌کنیم.

وی ادامه داد: حدود ۶۰ هیات عالی رتبه از کشور‌های مختلف اعلام آمادگی کردند و ان‌شاءالله میزبان آن‌ها هستیم. آن‌ها برای عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و مسئولان کشور حضور پیدا کرده‌اند و این برنامه از ساعتی دیگر شروع می‌شود.

رئیس کمیته تشییع، گفت: از ابتدای صبح فردا (پنج‌شنبه، ۳ خرداد) به استان خراسان جنوبی رفته و برنامه‌ها از ۷:۳۰ صبح آغاز شده و ۸ صبح پیکر تشییع می‌شود.

منصوری اضافه کرد: علت انتخاب خراسان جنوبی به‌خاطر تعلق خاطر آیت‌الله رئیسی به این استان است و این‌که ایشان نماینده خبرگان این حوزه بوده و توجه خاص به استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند به دلیل محرومیت‌ها در آن منطقه و مردم متدین و انقلابی داشتند.

وی ادامه داد: بعد از سفر بیرجند، پیش‌از ظهر فردا (پنج‌شنبه، ۳ خرداد) به سمت مشهد مقدس حرکت کرده و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از میدان ۱۵ خرداد مشهد به سمت حرم مطهر امام رضا (ع) مراسم استقبال از کاروان شهدا و شهید رئیسی آغاز می‌شود و به سمت حرم حرکت می‌کنیم. یکی دو برنامه هم در حرم مطهر امام رضا (ع) داریم.

منصوری گفت: ان‌شاءالله پیش از اذان مغرب فردا (پنج‌شنبه، ۳ خرداد) پیکر پاک و مطهر حضرت آیت‌الله رئیسی در جوار مولا و مقتدای خودشان امام رضا (ع) به خاک سپرده می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: طبیعتا برنامه خاکسپاری شهدای دیگر در شهرستان‌ها و استان‌ها، متفاوت خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی