تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

سفیر ایران: قرار بود شهید امیرعبداللهیان امروز به لبنان بیاید

مجتبی امانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان درباره شهید حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه نوشت: قرار بود امروز دوم خرداد، برای هشتمین بار در زمان مسئولیتم در لبنان به بیروت بیاید. مقدمات کار هم فراهم شده بود؛ اما میهمان خدایش شد.

کد خبر: ۱۶۵۸۷۲
۰۹:۳۱ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳

سفیر ایران: قرار بود شهید امیرعبداللهیان به لبنان بیاید

دیدارنیوز: سفیر ایران در لبنان اعلام کرد که قرار بود امروز دوم خرداد شهید امیرعبداللهیان به بیروت برود، اما میهمان خدا شد.

مجتبی امانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در خصوص آخرین دیدار خود با شهید حسین امیرعبداللهیان در حساب رسمی خود در برنامه ایکس نوشت: آخرین ملاقاتم با وزیر خارجه شهید کشورمان، دکتر امیرعبداللهیان ۱۸ روز قبل از شهادت او در ۱۲ اردیبهشت امسال بود.

وی افزود: این دفعه ملاقاتم بیشتر از دفعات سابق طول کشید. حدود صد دقیقه با هم صحبت می‌کردیم. در بین ملاقات، موضوعی به یادش آمد و با سردار قاآنی تماس گرفت. چند موضوع مورد صحبت را نیز تلفنی پیگیری کرد.

سفیر ایران همچنین نوشت: بحث‌های کاری زیادی داشتیم. تعجب کردم که مطابق معمول، رئیس دفتر وزیر تذکر پایان وقت نمی‌دهد. ساعت نزدیک به ۱۰ شب بود که بیرون آمدم. طبق معمول، با مهربانی می‌خواست تا در آسانسور بدرقه‌ام کند. من هم مثل همیشه، برای اینکه از اینکار منصرف شود؛ گفتم با رئیس دفتر (که کنار ما ایستاده بود) کاری دارم. آخرین خداحافظی را با هم کردیم.

امانی خاطر نشان کرد: قرار بود امروز دوم خرداد، برای هشتمین بار در زمان مسئولیتم در لبنان به بیروت بیاید. مقدمات کار هم فراهم شده بود؛ اما میهمان خدایش شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی