تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

جلسه فوق‌العاده در سازمان سینمایی درپی شهادت رئیس‌جمهور

در پی شهادت سید ابراهیم رییسی و هیئت همراه، جلسه فوق العاده شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی در سالن شهید آوینی سازمان سینمایی برگزار شد.

کد خبر: ۱۶۵۷۸۷
۱۹:۲۸ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

جلسه فوق‌العاده در سازمان سینمایی درپی شهادت رئیس‌جمهور

دیدارنیوز: در پی شهادت رئیس‌جمهور و هیأت همراه ایشان، جلسه فوق‌العاده شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هیئت همراه، جلسه فوق العاده شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی به ریاست محمد خزاعی به منظور برنامه‌ریزی و تقسیم کار در راستای مستندسازی، همراهی برای برگزاری باشکوه آئین وداع و مراسم تشییع رئیس جمهور شهید، امروز (۳۱ اردیبهشت ماه) در سالن شهید آوینی سازمان سینمایی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس سازمان سینمایی با برشمردن ویژگی‌های منحصربفرد و ارزشمند رئیس جمهور شهید، ایشان را نمونه و الگویی کم نظیر در تاریخ کشور و اسوه‌ی علم و عمل و تقوا برشمرد و تصریح کرد به تاسی از مرام و منش رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی که همواره بر مساعدت، خدمت رسانی و عدم تاخیر در دستگیری از مردم تاکید داشت لازم است کلیه دست اندرکاران سازمان سینمایی اعم از مدیران و کارشناسان نیز کماکان بی وقفه به فعالیت‌های خود در راستای عمل به ماموریت‌ها و برنامه‌های از پیش تعیین شده ادامه داده و از هیچ تلاشی در جهت اعتلا و ارتقا سطح کمی و کیفی سینما و بهبود شرایط سینماگران کشور فروگذار نکنند.

همچنین در این جلسه مقرر شد کلیه موسسات تابعه و معاونت‌های سازمان سینمایی نسبت به تولید محتوای تصویری و ساخت مستند‌های کوتاه و بلند نسبت به این شهید والامقام ادای دین کنند.

گفتنی است این جلسه با حضور حبیب ایل بیگی، مجید زین العابدین، قادر آشنا، یزدان عشیری، اصغر فارسی، روح الله سهرابی، محمدرضا سوقندی، سید صادق موسوی، مهدی آذرپندار، غلامرضا نجاتی، محمدرضا بدرلو، بهمن حبشی، هاشم میرزاخانی و مجید اسماعیلی برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی