تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

زاکانی: رئیس‌جمهور هیچ‌وقت خسته نمی‌شد

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در پی درگذشت رئیس‌جمهور کشورمان در سانحه فاجعه‌بار هوایی، گفت: آیت‌الله رییسی هیچ‌وقت در خدمت به مردم خسته نمی‌شد.

کد خبر: ۱۶۵۷۶۶
۱۶:۰۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

زاکانی: رئیس‌جمهور هیچ‌وقت خسته نمی‌شد

دیدارنیوز: شهردار تهران ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیات همراه گفت: خدمت خستگی‌ناپذیر از دیگر ویژگی‌های رئیس جمهور شهید است. ایشان هیچ‌وقت در خدمت به مردم خسته نمی‌شد و همواره پیگیر امور مردم بود.

علیرضا زاکانی در اجتماع سوگواران شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه در دانشگاه تهران ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و دیگر شهدای حادثه سقوط بالگرد، اظهار کرد: این شهدا به اوج قله افتخار رسیدند و این تبریک برای آنهاست؛ برای کسانی است که اسیر دنیا نشدند و تلاش کردند آن گونه که زیبنده بندگی است بندگی کنند و آنگونه که زیبنده لقاء الهی است به لقاء الله بپیوندند.

وی ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری با بیان اینکه هیچ گاه فکر نمی‌کردم روزی پشت تریبون در چنین وضعیتی در مورد ایشان سخن بگویم، یادآور شد: امام خمینی (ره) انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت و انگیزه ملت را رمز پیروزی انقلاب اسلامی می‌دانستند. بنده قریب به دو دهه با ایشان آشنایی داشتم و نزدیک به سه سال در هیئت دولت در خدمت‌شان بودم. ایشان شرایط را به گونه‌ای رقم زد که او به دنبال مقصد عالی و بر مبنای انگیزه الهی عمر خود را سپری کرد.

زاکانی با بیان اینکه عده‌ای به دنبال مخدوش کردن تصمیمات بودند و عده‌ای هم حاضر نبودند تصمیمات سخت را بگیرند، گفت: بار‌ها اتفاق افتاد که این شهید سعید خطاب به وزرا و اهل کابینه تاکید کرد؛ باید به نفع مردم تصمیم گرفته شود؛ هرچند تصمیم سختی باشد.

شهردار تهران با بیان اینکه رئیس جمهور شهید هفته گذشته با استناد به سخنان شهید رجایی مبنی بر اینکه آنچه امام می‌گویند را دنبال می‌کنند و چیزی نمی‌گویند که موجب اختلاف شود، گفت: آیت الله رییسی اظهار کرد «هیچکسی از بنده بیان اختلافی نخواهد شنید» و این اوج خودساختگی و عظمت فرد است.

وی ادامه داد: بنده ندیدم ایشان خود را ببیند و هرچه بزرگی بود در عظمت ملت، مقام معظم رهبری و اسلام می‌دید. بسیار مهم است که یک انسان سیاست مدار خود را نبیند و خود را در ذیل، ولی فقیه و اسلام تعریف کند.

زاکانی با بیان اینکه رئیس جمهور خود را نمی‌دید و خود را طلبه‌ای کوچک می‌دانست، تصریح کرد: ایشان ۴۵ سال بعد از انقلاب بزرگی و عظمت کرده بود، اما در برابر شهید بهشتی خود را نمی‌دید.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه در هیچ موردی ندیدم که ایشان خود را مخاطب منویات حضرت آقا نبیند، افزود: در جلسات هیئت دولت همواره تاکید داشت که باید به سخنان مقام معظم رهبری با دقت و جدیت عمل شود و این ویژگی ممتازی است که از نایب امام زمان (عج) تبعیت می‌کرد.

وی با تأکید بر اینکه خدمت خستگی ناپذیر از دیگر ویژگی‌های رئیس جمهور شهید است، یادآور شد: آیت الله رییسی هیچ وقت در خدمت به مردم خسته نمی‌شد و همواره پیگیر امور مردم بود.

شهردار تهران با بیان خاطره‌ای از رئیس جمهور گفت: به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) جلسه‌ای در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد و وقتی ایشان را همراهی می‌کردیم چند کودک منتظر بودند و با اینکه رئیس جمهور عجله داشت و محافظین نیز اصرار داشتند که سریعتر برود، ایشان ایستاد تا با این کودکان احوالپرسی کند.

بر اساس گزارش سایت شهر، شهردار تهران با بیان اینکه اراده آیت الله رئیسی در پرتو خواست خداوند، مقام معظم رهبری و ملت تجلی پیدا می‌کرد، تاکید کرد: شهادت و مجاهدت ایشان مولود اثرگذاری برای ایران عزیز برجای خواهد گذاشت که آثار آن مانا خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی