تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
فرمانده انتظامی اسلامشهر خبر داد

سرقت مسلحانه ناکام از طلافروشی/ یک مامور زخمی شد

سرهنگ محمدرضا علیزاده، فرمانده انتظامی اسلامشهر درباره این سرقت گفت: با حضور به موقع و هوشمندانه مأموران در محل، سارقان در اقدام خود ناکام مانده و در تیراندازی متقابل یکی از ماموران انتظامی به صورت سطحی زخمی و از محل متواری شدند.

کد خبر: ۱۶۵۶۸۶
۱۷:۱۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

سرقت ناکام از یک طلافروشی

دیدارنیوز: سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در اسلامشهر با سرعت عمل پلیس ناکام ماند.

سرهنگ محمدرضا علیزاده، فرمانده انتظامی اسلامشهر در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۳:۱۵ ظهر امروز از طریق اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی در میان آباد اسلامشهر اطلاع داده شد که درپی آن ماموران در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: به سرعت ماموران در محل حاضر شدند. با حضور به موقع و هوشمندانه مأموران در محل، سارقان در اقدام خود ناکام مانده و در تیراندازی متقابل یکی از ماموران انتظامی به صورت سطحی زخمی و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی اسلامشهر با اشاره به اینکه در این حادثه سرعت عمل ماموران مانع از ارتکاب سرقت شد، خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای دستگیری سارقان ادامه دارد و ماموران به سرنخ‌های خوبی در این خصوص دست یافته‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی