تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
از لژیونرها چه خبر؟

تمجید رسانه روسی از ستاره ایرانی/ «محبی»؛ یکی از اکتشافات غنی فصل

رسانه ساکر روسیه با تمجید از نقش موثر محمد محبی، ستاره ملی‌پوش کشورمان در تیم روستوف نوشت: شش گل و دو پاس گل در نخستین فصل حضور محبی در روستوف و ایجاد موقعیت‌های متعدد گلزنی، او را به عنوان یکی از اکتشافات غنی این فصل لیگ برتر روسیه و بازیکنی قابل پیشرفت معرفی کرد.

کد خبر: ۱۶۵۵۶۸
۰۹:۵۸ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳

تمجید رسانه روسی از ستاره ایرانی؛ «محبی»

دیدارنیوز: رسانه روسی، محمد محبی را یکی از اکتشافات غنی لیگ برتر فوتبال روسیه در این فصل معرفی کرد.

به نقل از ساکر روسیه، یکی از بهترین‌های لیگ برتر روسیه در فصل جاری از نگاه کارشناسان بدون تردید مهاجم ایرانی تیم روستوف یعنی محمد محبی بود. بازیکنی که نقش مکمل کوملیچنکو و گولنکوف در خط حمله روستوف را داشت.

این رسانه روسی در ادامه این مطلب نوشت: واری کارپین با محمد محبی، کوملیچنکو و گولنکوف سه‌گانه قدرتمندی ایجاد کرد، اما در ادامه این مهاجم ایرانی مصدوم شد و چند بازی متوالی را از دست داد. موضوعی که افت روستوف را به دنبال داشت و در غیاب محبی کار برای این تیم سخت‌تر شد. شش گل و دو پاس گل در نخستین فصل حضور محبی در روستوف و ایجاد موقعیت‌های متعدد گلزنی، او را به عنوان یکی از اکتشافات غنی این فصل لیگ برتر روسیه و بازیکنی قابل پیشرفت معرفی کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی