تیتر امروز

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.

ضرغامی و خبر خوش برای صنایع دستی

عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: ما پیشنهادی را در دولت مطرح کرده بودیم که فعالان صنایع دستی بتوانند آزادانه هر میزان که خواستند صنایع دستی را از کشور خارج کنند و ارز آن را وارد کشور کنند، که امروز مورد موافقت قرار گرفت.

کد خبر: ۱۶۵۴۶۱
۱۲:۱۸ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

ضرغامی و خبر خوش برای صنایع دستی

دیدارنیوز: وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی از مصوبه امروز (چهارشنبه) هیات دولت خبر داد و گفت: ما پیشنهادی را در دولت مطرح کرده بودیم که فعالان صنایع دستی بتوانند آزادانه هر میزان که خواستند صنایع دستی را از کشور خارج کنند و ارز آن را وارد کشور کنند که امروز مورد موافقت قرار گرفت.

عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در پایان جلسه امروز هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز هیئت دولت مصوبه بسیار خوبی در خصوص صنایع دستی داشتیم که خبر خوب و خوشی برای همه مردم ایران است که در نتیجه آن یکی از موانع صنایع دستی که مربوط به موانع صادراتی آن است برطرف می‌شود. پیشنهاد کردیم که ارز حاصل از صادرات فعالان صنایع دستی در اختیار خودشان باشد.

وی افزود: پیشنهاد ما این بود که فعالان صنایع دستی بتوانند آزادانه هر میزان که خواستند صنایع دستی را از کشور خارج کنند و ارز آن را وارد کشور کنند، امروز بندی تصویب شد که با حفظ قوانین صادراتی، ارز حاصل از صنایع دستی با نظارت وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی، کد لازم در نظر و بخش اعظم صنایع دستی که مواد اولیه ارزشمندی ندارد با کد صفر صادر شود، بدین معنا که نه پیمان سپاری ارزی داشته باشد و نه برای بازگشت ارز نیاز به ورود به سامانه نیمایی باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی