تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.
رسانه آمریکایی خبر داد

جو بایدن نظرسنجی‌ها را قبول ندارد

آکسیوس نوشت: «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا و نامزد انتخابات ۲۰۲۴، نظرسنجی‌هایی که عملکرد او را ضعیف‌تر از رقبایش ارزیابی می‌کنند، قبول ندارد.

کد خبر: ۱۶۵۴۱۴
۱۸:۰۰ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

آکسیوس: بایدن نظرسنجی‌ها را قبول ندارد

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا و مشاورانش باور دارند نظرسنجی‌هایی که عملکرد بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی را ضعیف ارزیابی می‌کنند، معتبر نبوده و نمایانگر واقعیت نیستند.

رسانه آمریکایی آکسیوس به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش داد «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور نظرسنجی‌هایی که عملکرد او را ضعیف‌تر از رقبایش ارزیابی می‌کنند، قبول ندارد.

به گزارش خبرگزاری آکسیوس، بایدن و بسیاری از مشاورانش واقعاً فکر می‌کنند نظرسنجی‌ها نمایانگر واقعیت میدان نیست و نمی‌توان برای پیش‌بینی نتیجه انتخابات امسال ایالات متحده به آن‌ها اتکا کرد.

بااین‌حال، گرچه بایدن سعی دارد به تیم خود اطمینان دهد که عملکردش در انتخابات به‌مراتب بهتر از نتایج نظرسنجی‌ها خواهد بود، اما بااین‌حال او بادقت نظرسنجی‌ها را دنبال و نتایج را بررسی می‌کند.

تازه‌ترین نظرسنجی انجام‌شده درباره انتخابات آمریکا، نظرسنجی مشترک نیویورک‌تایمز، کالج سیه‌نا و روزنامه «فیلادلفیا اینکوایرر» در روز دوشنبه نشان داد که «دونالد ترامپ» در پنج ایالت از ۶ ایالت سرنوشت‌ساز آمریکا محبوبیت بیشتری نسبت به بایدن دارد.

نظرسنجی نیویورک‌تایمز همچنین نشان داد ۱۳ درصد از کسانی که در انتخابات ۲۰۲۰ به بایدن رأی داده بودند، در انتخابات آتی به او رأی نخواهند داد. آن‌ها اعلام کردند سیاست خارجه بایدن و حمایت او از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اصلی‌ترین عامل این تصمیم‌گیری است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی