تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
۲ روز پس از خروج قطار از ریل

مسیر راه آهن تهران - جنوب بازگشایی شد

رحمت رحمت‌نژاد، مدیرکل راه آهن لرستان درباره مسیر راه آهن تهران - جنوب گفت: با تلاش تیم فنی و کارگران راه آهن لرستان، خط آسیب‌دیده بازسازی شد و حرکت قطار‌ها در این مسیر به حالت عادی برگشت.

کد خبر: ۱۶۵۳۴۸
۱۷:۱۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

مسیر راه آهن تهران - جنوب بازگشایی شد

دیدارنیوز: مدیرکل راه آهن لرستان از بازگشایی مسیر راه آهن تهران - جنوب خبر داد.

رحمت رحمت‌نژاد، اظهار کرد: با تلاش تیم فنی و کارگران راه آهن لرستان، خط آسیب‌دیده بازسازی شد و حرکت قطار‌ها در این مسیر به حالت عادی برگشت.

وی گفت: با تلاش نیرو‌های امدادی و فنی اعزامی از تهران و خوزستان و کارکنان راه آهن استان لرستان، پس از گذشت دو روز بازسازی، اکنون این مسیر باز شده و تردد به روال عادی برقرار است.

او درباره دلیل حادثه رخ‌داده در این مسیر، بیان کرد: کمیسیون سوانح علت از ریل خارج شدن هفت واگن را نقص فنی یکی از واگن‌ها تشخیص داد.

شامگاه ۲۲ اردیبهشت ماه در مسیر ریلی سپیددشت به چم‌سنگر هفت واگن قطار باری حامل گندم از ریل خارج شدند و مسیر راه آهن سراسری تهران - جنوب در محدوده لرستان را مسدود کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی