تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.

اعلام آمادگی کرمان برای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران کره جنوبی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در نشست با سفیر کره جنوبی و هیئت همراه آمادگی این استان را برای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران کره جنوبی اعلام کرد.

کد خبر: ۱۶۵۳۳۷
۱۵:۳۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

اعلام آمادگی کرمان برای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران کره جنوبی

 

دیدارنیوز ـ استان کرمان: امیر حسن زاده شامگاه ۲۳ اردیبهشت ماه در استقبال از نخستین گروه میهمانان رویداد بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» شامگاه ۲۳ اردیبهشت ماه میزبان سفیر کره جنوبی و هیئت همراه و همچنین رئیس و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران بود.

معاون استاندار کرمان در نشست با سفیر کره جنوبی، به معرفی ظرفیت‌های گردشگری، معدنی، انرژی و حمل و نقل استان پرداخت و آمادگی کرمان را برای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران کره جنوبی اعلام کرد.

در نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان با رئیس اتاق ایران نیز ارتباط خوب و موثر اتاق بازرگانی و استانداری کرمان مطرح و عنوان شد: با توجه به اینکه کرمان بزرگترین استان معدنی کشور است، در سطح اتاق بازرگانی ایران نیز به این مسئله پرداخته شود و همکاری‌های دو جانبه صورت گیرد..

به گزارش ایسنا، دومین رویداد بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان از امروز تا ۲۷ اردیبهشت ماه در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان (هایتک) برگزار می‌شود و ۲۲ پنل تخصصی در این رویداد چهار روزه به معرفی ۲۰۰ عنوان فرصت سرمایه‌گذاری استان کرمان می‌پردازند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی