تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

باران و وزش باد شدید در انتظار تهرانی‌ها

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق همچنین وزش باد شدید گاهی خیلی شدید در بعضی ساعات خبر داد.

کد خبر: ۱۶۵۳۲۴
۱۳:۵۲ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

باران و وزش باد شدید در انتظار تهرانی‌ها

دیدارنیوز: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های همدیدی آسمان استان تهران طی روز‌های آینده نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در سطح استان با نفوذ و فعالیت متناوب سامانه بارشی افزایش ابر به‌ویژه در نیمه شمالی، در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید و در نقاط مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.

همچنین طی این مدت به‌خصوص در نیمه جنوبی و بخش‌های غربی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی خیلی شدید پیش‌بینی می‌شود و در بعضی نقاط خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای ۳۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۵ اردیبهشت‌ماه) نیمه‌ابری تا ابری، وزش باد، در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت‌ماه) کمی ابری تا نیمه ابری، وزش باد، با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی