تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
تعجب آور نیست که صفحه نمایش گوشی جدید روشن‌تر شود

با قابلیت‌های جدید آیفون ۱۶ پرو آشنا شوید

بر اساس اخبار جدید از چین، آیفون ۱۶ پرو که اواخر امسال عرضه می‌شود دارای صفحه نمایشی است که ۲۰ درصد روشن‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود.

کد خبر: ۱۶۵۲۹۷
۱۳:۰۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

با قابلیت‌های جدید آیفون ۱۶ پرو آشنا شوید

دیدارنیوز: زمان زیادی تا معرفی آیفون ۱۶ باقی نمانده؛ این گوشی هوشمند قرار است به زودی راهی بازار شود و خبر‌های جدیدی درباره آیفون ۱۶، مخصوصا آیفون ۱۶ پرو وجود دارد که شاید یکی از خبر‌های جالب در خصوص آن مربوط به صفحه نمایش این گوشی پرطرفدار باشد.

به نقل از همشهری آنلاین، بر اساس اخبار جدید از چین که توسط کاربر Instant Digital در Weibo منتشر شده است، آیفون ۱۶ پرو که اواخر امسال عرضه می‌شود دارای صفحه نمایشی است که ۲۰ درصد روشن‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود.

ولی ما در مورد اوج روشنایی HDR صحبت نمی‌کنیم؛ در عوض، این همان روشنایی معمولی است که این شایعه به آن اشاره می‌کند. آیفون ۱۵ پرو روشنایی معمولی ۱۰۰۰ نیت دارد، اما گفته می‌شود آیفون ۱۶ پرو تا ۱۲۰۰ نیت روشنایی خواهد داشت.

تنوع حالات روشنایی

به نظر می‌رسد در گوشی‌های آیفون حالت اوج روشنایی بالا ظاهراً ثابت باقی خواهد ماند؛ اگرچه ممکن است در مورد اعداد ابهاماتی وجود داشته باشد؛ تولیدکنندگان معمولاً اعدادی را ارائه می‌کنند، اما اکنون چندین حالت وجود دارد که باید در نظر گرفته شود؛ روشنایی دستی، معمولی و روشنایی بالا.

با قابلیت‌های جدید آیفون ۱۶ پرو آشنا شوید

روشنایی بالا

روشنایی بالا مخصوص زمانی است که گوشی در حالت روشنایی خودکار است. مثلاً وقتی در یک روز آفتابی روشن بیرون هستید و اوج روشنایی HDR وجود دارد می‌تواند بسیار بیشتر از هر زمان دیگری باشد. یعنی این روشنایی می‌تواند در مقایسه با بقیه حالات در مناطق بسیار خاص (و معمولاً کوچک) صفحه نمایش مشاهده شود.

سردرگمی‌ها در خصوص آیفون ۱۶ پرو

ادعا می‌شود آیفون ۱۶ پرو مانند نسخه قبلی خود همان اوج حالت روشنایی بالا ۱۶۰۰ نیت را خواهد داشت. در صورتی که نسخه قبلی آن در واقع می‌تواند تا ۲۰۰۰ نیت هم افزایش یابد؛ بنابراین سردرگمی‌ها در این خصوص وجود خواهد داشت.

البته به نظر می‌رسد منبع این اخبار از چین سابقه نسبتاً متفاوتی در مورد شایعات مرتبط با اپل دارد؛ اگرچه قبلا اخبار چندین راه اندازی را در خصوص اپل به دقت پیش بینی کرده است.

با قابلیت‌های جدید آیفون ۱۶ پرو آشنا شوید

به هر حال، برای اپل اصلاً تعجب آور نیست که صفحه نمایش آیفون ۱۶ پرو را روشن‌تر کند، چون افزایش روشنایی اخیراً در دنیای اندروید نیز یک روند طبیعی به حساب می‌آید. ضمن آنکه روشنایی معمولی ۱۰۰۰ نیت از زمان معرفی آیفون ۱۳ پرو در سال ۲۰۲۱ یکسان بوده است، بنابراین زمان آن فرا رسیده شاهد چنین افزایشی باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی