تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ جستجو برای پیدا کردن هلی‌کوپتر +ویدیو
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ جستجو برای پیدا کردن هلی‌کوپتر +ویدیو

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
نشست تخصصی فرماندهان، معاونان و مدیران پلیس فرودگاه‌های کشور

توصیه‌های پلیس به زائران حج تمتع

سردار رضا بنی اسدی‌فر، فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا به زائران حج تمتع توصیه کرد: حجاج بیت الله الحرام ضمن رعایت مقررات از به همراه داشتن دارو‌ها و مواد ممنوعه جدا پرهیز کنند تا دچار چالش نشوند.

کد خبر: ۱۶۵۱۷۲
۱۶:۵۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

توصیه‌های پلیس به زائران

دیدارنیوز: فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا توصیه‌هایی را به زائران حج تمتع ارائه کرد.

به نقل از ایسنا، سردار رضا بنی اسدی فر در نشست تخصصی فرماندهان، معاونان و مدیران پلیس فرودگاه‌های کشور با اشاره به در پیش بودن عملیات حج تمتع اظهارکرد: عملیات کنگره بزرگ حج آبروی نظام است و نقش پلیس فرودگاه‌های کشور در اجرای سالم و امن این عملیات مهم است.

وی با اشاره به تجارب گذشته پلیس فرودگاه‌های فرماندهی یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا در عملیات حج، تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف این عملیات بزرگ، را عاملی در جهت سلامت بیشتر این مأموریت مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه‌های کشور با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن برای پایش حوزه استحفاظی توانسته است، میزان وقوع سرقت و جرائم در حوزه سرزمینی پلیس فرودگاه‌های کشور را به صورت چشم گیری کاهش دهد.

وی سعه صدر کارکنان پلیس فرودگاه در اجرای مأموریت حج و تکریم زائران حرم امن الهی را یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های تقویت سرمایه اجتماعی پلیس دانست و از فرماندهان خواست با آموزش کارکنان و تربییت پلیس حرفه‌ای و با اخلاق و استفاده از تجهیزات نوین و هوشمند نسبت به ارائه خدمات مطلوب به زائران سرزمین وحی با تمام توان در خدمت مردم عزیر کشورمان باشند.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا اظهارکرد: تجارب مناسک حج در سال‌های گذشته ثابت کرده است عدم آگاهی زائران از مقررات کشور میزبان ممکن است برای حجاج عزیز در این سفر معنوی مشکل ساز شود لذا توصیه می‌کنیم حجاج بیت الله الحرام ضمن رعایت مقررات از به همراه داشتن دارو‌ها و مواد ممنوعه جدا پرهیز کنند تا دچار چالش نشوند.

بنی‌اسدی‌فر افزود: عمل به توصیه‌های پلیس که قبل از اعزام به این سفر معنوی از رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود موجب خواهد شد تا حجاج سفری ایمن در سایه امنیت و آرامش داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت کارگاه‌های آموزشی برگزار شده ویژه این سفر معنوی گفت: اطلاعاتی که توسط سازمان حج و زیارت و سایر دستگاه‌های دولتی ارائه می‌شود کمک خواهد کرد تا از زمان آغاز اعزام به سرزمین وحی، حین انجام مناسک حج و حتی هنگام مراجعت به کشور عزیزمان ایران، مشکلی نداشته باشیم.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا حضور به موقع زائران در فرودگاه برای جلوگیری از هرگونه تأخیر در تشریفات قانونی خروج از کشور را مهم عنوان کرد و گفت: زائران گرامی باید از اشیاء گرانبهای خود همچون ارز، پول و مدارک شناسایی مراقبت و از قرار دادن این اشیاء در بار غیر همراه که سبب کندی بازرسی مسافران می‌شود، خودداری کنند.

وی به زائران سرزمین وحی توصیه کرد: حجاج عزیز از پذیرش هرگونه امانت اعم از ساک، چمدان و بسته متعلق به سایر افراد خودداری کنند چرا که در صورت کشف اشیاء ممنوعه، مسئولیت آن متوجه حامل بار خواهد بود.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا ضمن آرزوی بهره مندی زائران از این سفر معنوی خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه خدمت به زائران سرزمین وحی را یک توفیق بزرگ می‌داند و پیش‌بینی‌های لازم را برای تأمین آرامش و آسایش حجاج در فرودگاه‌های سراسر کشور اتخاذ کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی