تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش خبر داد

ثبت‌نام الکترونیکی کلاس اولی‌ها؛ برگه سنجش سلامت داشته باشید

حمید طریفی، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش درباره ثبت‌نام الکترونیکی کلاس اولی‌ها گفت: ثبت نام دانش آموزان پایه اول که از امروز آغاز می‌شود، تنها با شرط ثبت نام سنجش بدو ورود دبستان و داشتن برگه سنجش سلامت امکانپذیر است.

کد خبر: ۱۶۵۰۹۳
۰۹:۴۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

ثبت‌نام الکترونیکی کلاس اولی‌ها شروع شد

دیدارنیوز: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه پایگاه‌های سنجش سلامت دانش آموزان فعال است گفت: داشتن برگه سنجش سلامت بدو ورود به دبستان، شرط ثبت نام کلاس اولی‌ها است.

حمید طریفی با بیان اینکه دانش آموزانی که برگه سنجش سلامت ندارند امکان ثبت نام الکترونیکی در پایه اول برای آن‌ها امکانپذیر نیست گفت: ثبت نام دانش آموزان پایه اول که از امروز آغاز می‌شود، تنها با شرط ثبت نام سنجش بدو ورود دبستان و داشتن برگه سنجش سلامت امکانپذیر است.

وی با بیان اینکه پایگاه‌های سنجش سلامت فعال است افزود: والدین می‌توانند با ثبت نام در سایت my.medu.ir در نزدیکترین مرکزی که کار ثبت نام انجام می‌دهد نوبت گیری را انجام و بلافاصله بعد از انجام سنجش، می‌توانند کار ثبت نام را انجام دهند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه ثبت نام اتباع بر اساس دستورالعمل مستقل، به استان‌ها ابلاغ می‌شود ادامه داد: در این مرحله ثبت نام اتباع را فعلا نداریم و طی روز‌های آتی از سوی مرکز امور بین الملل، بخشنامه‌ای به استان‌ها ابلاغ و کار ثبت نام دانش آموزان اتباع را براساس دستورالعمل انجام می‌دهیم.

طریفی سن ثبت نام دانش آموزان پایه اول را متولدین دوم مهر ۱۳۹۶ تا اول مهر ۱۳۹۷ عنوان کرد و گفت: در مناطق شهری ۸ سالگی و در روستا‌ها تا ۱۰ سالگی، ثبت‌نام دانش‌آموزان مجاز بوده و انجام می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی